فداکاری بنزما برای رسیدن به رویای قدیمی

ژانویه 22, 2024

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، کریم بنزما وضعیت خوبی در باشگاه الاتحاد ندارد در حالی‌که همین تابستان راهی باشگاه سعودی شد و تا سال ۲۰۲۶ نیز با این باشگاه قرارداد دارد.

ترک عربستان توسط کریم بنزما به موجی از شایعات درباره آینده ‏او دامن زده است. برخی رسانه‌های عربی معتقدند بعد از انتقادهای ‏گسترده هواداران الاتحاد، بنزما دیگر تمایلی به ادامه حضور در الاتحاد ندارد و به همین ‏خاطر عربستان را ترک کرده است. ‏

رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند شاید این مهاجم ۳۶ ساله به چلسی ملحق شود در حالی که بخشی از هواداران در فرانسه مدت‌هاست روی بازگشت او به المپیک لیون شرط‌بندی می‌کنند.

در همین رابطه فابریتزیو رومانو نوشت که این مهاجم فرانسوی به زودی جلسات بیشتری با مدیران تیم فعلی خود یعنی الاتحاد خواهد داشت تا ابهامات در مورد آینده خود را برطرف کند. تداوم حضور او در عربستان تضمین شده نیست و برای بازگشت به اروپا نیز باید دستمزد خود را به شدت کاهش دهد. در عربستان حتی به قیمت جدایی و انتقال کریم به یک باشگاه دیگر سعودی دوست دارند او بماند ولی اتفاقات اخیر نشان می‌دهد که این بازیکن فرانسوی از ترک رئال مادرید پشیمان شده و خیلی زود از فوتبال عربستان خسته شده است.

رویای بنزما بازنشستگی در لیون است ولی برای این مهم باید از نظر مالی فداکاری کند. جلسات پیش‌رو با سران الاتحاد همه چیز را روشن خواهد کرد.