تی وی تو
فاینورد
هیرنوین

چهارشنبه ۱ دی ۲۱:۱۵

پخش زنده اردیویژه هلند

بازی زنده فاینورد و هیرنوین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فاینورد هیرنوین را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فاینورد هیرنوین امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی فوتبال فاینورد هیرنوین زنده به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فاینورد روتردام هیرنوین را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فاینورد روتردام هیرنوین را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فاینورد روتردام هیرنوین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فاینورد هیرنوین

فاینورد و هیرنفین در هفته لیگ هلند به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به سود فاینورد به پایان رسید. گس تیل در دقیقه ی ۱۲ موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا فاینورد را به برتی ۱-۰ برساند. در نیمه ی دوم علیرضا جهانبخش در دقیقه ۵۹ گل زد اما داور آن را مردود اعلام کرد. یک دقیقه بعد روی پاس جهانبخش، برایان لینسن یک گل زیبا به ثمر رساند. 

پس از این گل هیرنفین حملات خود را بیشتر کرد و با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی فاینورد و هیرنوین موفق شد یکی از این گل ها را با ضربه ی ورمن جبران کند البته با غفلت بازیکنان این تیم از تیل ، این بازیکن دروازه ی هیرنفین را برای بار سوم باز کرد تا حساب کار را ۳-۱ کند.

با این نتیجه، فاینورد با ۱۲ امتیاز از ۵ بازی در رده چهارم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی فاینورد هیرنوین

 

فاینورد هیرنفین 
۶۳%مالکیت۳۷%
۹شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۶
۶۱۵تعداد پاس۳۶۲
۵۳۰پاس صحیح۲۸۰
۲۰سانتر۹
۸کرنر۵
۶خطا۷
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی فاینورد هیرنوین

 

پخش زنده فوتبال فاینورد و هیرنوین

تیم های هیرنفین و فاینورد در مرحله ی یک چهارم نهایی جام حذفی هلند به دیدار هم رفتند. کیب در دقیقه ی ۱۵ نیمه ی نخست اولین گل این دیدار را به ثبت رساند. لینسن در دقیقه ی ۴۷ موفق شد کار را به تساوی ۱-۱ بکشاند  و پس از آن سیل بدشانسی های هیرنفین سرازیر شد. ابتد ضربه ی ایستگاهی ورمن با برخورد به تیرک به بیرون رفت سپس دروازه ی این تیم در دقیقه ی ۵۷ با ضربه ی برهویس ، در دقیقه ی ۶۱ با ضربه ی گرتروهیدا باز شد.

البته بازیکنان این تیم با تمرکز بر بازی و استفاده از موقعیت های طلایی موفق شدند از این مرحله عبور کنند. پس از اخراج برهویس و ۱۰ نفره شدن فاینورد ،  مارسمن با اشتباهش دروازه ی خودی را باز کرد سپس دی یونگ نیز موفق شد بار دیگر خود را به دروازه ی حریف رسانده و حساب کار را ۴-۳ به نفع هیرنفین  کند.

 

پخش زنده فوتبال فاینورد هیرنوین – تی وی تو

 

هیرنفین فاینورد 
۵۲%مالکیت۴۸%
۶شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۳
۴۵۹تعداد پاس۴۰۷
۳۸۲پاس صحیح۳۲۶
۱۴سانتر۲۳
۱کرنر۷
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۰
۱کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال فاینورد هیرنوین – تی وی تو

 

پخش بازی زنده فاینورد و هیرنوین

در ادامه ی بازی های هفته ی نوزدهم لیگ برتر هلند ، تیم های  هیرنفین و فاینورد با هم دیدار کردند. ویرمن در دقیقه ی ۲۸ و بوخنیویچ در دقیقه ی ۳۰ با گل های خود برتری ۲-۰ را اذعان هیرنفین کردند. این برتری در نیمه ی دوم هم ادامه یافت و این بار نوبت ون برگ بود که با ضربه اش در دقیقه ی ۵۰ حساب مار را ۳-۰ کند. فاینوردی های ناامید ، در لاک دفاعی خود فرو رفتند و این دیدار با پیروزی هیرنفین به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال فاینورد هیرنوین – تی وی تو

 

هیرنفین فاینورد 
۴۵%مالکیت۵۵%
۶شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۳
۴۷۰تعداد پاس۵۴۱
۳۸۶پاس صحیح۴۵۵
۱۳سانتر۳۴
۶کرنر۹
۱۱خطا۵
۵آفساید۰
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال فاینورد هیرنوین – تی وی تو