تی وی تو
فاینورد
هراکلس

یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۹:۱۵

پخش زنده لیگ هلند

بازی زنده فاینورد هراکلس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فاینورد هراکلس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فاینورد هراکلس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال فاینورد و هراکلس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فاینورد هراکلس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی فاینورد هراکلس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فاینورد هراکلس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فاینورد هراکلس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فاینورد و هراکلس

در یکی از دیدارهای معوقه از هفته چهارم لیگ برتر هلند، تیم فوتبال فاینورد در دیداری خانگی با حساب ۲ بر یک از سد هراکلس گذشت.علیرضا جهانبخش ملی پوش کشورمان که از ابتدا در ترکیب فاینورد حضور داشت، در دقیقه ۸۱ تعویض شد.

سینیسترا در دقایق ۸+۴۵ و ۷۰ برای فاینورد گلزنی کرد. تک گل میهمان هم توسط باکیس در دقیقه ۱۵ زده شد.

در پایان پخش زنده بازی فاینورد هراکلس فاینورد با این پیروزی ۳۲ امتیازی شد و به رده دوم جدول اردیویسه هلند صعود کرد.

 

پخش زنده بازی فاینورد هراکلس

 

فاینورد هراکلس 
۶۰%مالکیت۴۰%
۱۲شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱۰
۶۴۷تعداد پاس۴۱۹
۵۴۰پاس صحیح۳۰۸
۱۹سانتر۱۳
۱کرنر۱
۸خطا۱۱
۲آفساید۰
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی فاینورد هراکلس

 

پخش زنده فوتبال فاینورد هراکلس

در هفته سی و سوم و ماقبل پایانی لیگ برتر هلند جدال دو تیم فاینورد و هراکلس با تساوی دو بر دو به پایان رسید . نیمه اول این دیدار بدون اتفاق خاصی و بدون گل به اتمام رسید . در نیمه دوم این فاینورد بود که چراغ اول را روشن کرد . در دقیقه ۶۴ اورکون کوکجو هافبک بیست ساله و ترک تبار فاینورد گل اول بازی را به ثمر رساند و تیمش را پیش انداخت .

شادی تیم فاینورد چهار دقیقه بیشتر دوام نداشت . در دقیقه ۶۸ سینان باکیش مهاجم نیم هراکلس از روی نقطه پنالتی گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد . بعد از این گل دو تیم برای رسیدن به گل پیروزی تلاشهای فراوان کردند اما هیچ یک از آنان موفق نبودند . در نهایت با پایان پخش زنده بازی فاینورد هراکلس نیز حساب کار با تساوی یک بر یک به پایان رسید . 

پخش زنده بازی فاینورد هراکلس

 

هراکلسفاینورد
۴۱مالکیت۵۹
۵شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۴
۴۰۸تعداد پاس۵۸۰
۳۴۶پاس صحیح۵۱۷
۱۵سانتر۲۰
۳کرنر۶
۸خطا۹
۲آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی فاینورد هراکلس