تی وی تو
فاینورد
هراکلس

چهارشنبه ۱۰ آذر ۲۲:۳۰

پخش زنده اردیویژه هلند

پخش زنده بازی فاینورد هراکلس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فاینورد هراکلس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فاینورد هراکلس امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال فاینورد و هراکلس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فاینورد هراکلس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی فاینورد هراکلس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فاینورد هراکلس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فاینورد هراکلس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فاینورد هراکلس ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی و سوم و ماقبل پایانی لیگ برتر هلند جدال دو تیم فاینورد و هراکلس با تساوی دو بر دو به پایان رسید . نیمه اول این دیدار بدون اتفاق خاصی و بدون گل به اتمام رسید . در نیمه دوم این فاینورد بود که چراغ اول را روشن کرد . در دقیقه ۶۴ اورکون کوکجو هافبک بیست ساله و ترک تبار فاینورد گل اول بازی را به ثمر رساند و تیمش را پیش انداخت .

شادی تیم فاینورد چهار دقیقه بیشتر دوام نداشت . در دقیقه ۶۸ سینان باکیش مهاجم نیم هراکلس از روی نقطه پنالتی گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد . بعد از این گل دو تیم برای رسیدن به گل پیروزی تلاشهای فراوان کردند اما هیچ یک از آنان موفق نبودند . در نهایت با پایان گزارش زنده بازی فاینورد هراکلس نیز حساب کار با تساوی یک بر یک به پایان رسید . 

پخش زنده بازی فاینورد هراکلس

 

هراکلسفاینورد
۴۱مالکیت۵۹
۵شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۴
۴۰۸تعداد پاس۵۸۰
۳۴۶پاس صحیح۵۱۷
۱۵سانتر۲۰
۳کرنر۶
۸خطا۹
۲آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی فاینورد هراکلس