تی وی تو
فاینورد
توئنته انسخده

یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۷:۰۰

پخش زنده لیگ هلند

بازی زنده فاینورد و توئنته انسخده امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فاینورد توئنته انسخده را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فاینورد و توئنته انسخده امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال فاینورد و توئنته انسخده به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فاینورد روتردام توئنته انسخده را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی فاینورد توئنته را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فاینورد و توئنته انسخده را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فاینورد و توئنته انسخده را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال فاینورد و توئنته

تیم های توئنته و فاینورد در رقابت های جام حذفی هلند مقابل هم صف آرایی کردند.  نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم بر خلاف نیمه ی قبلی شاهد حملات شدید دو تیم بودیم.

دزرز در همان دقایق ابتدایی نیمه ی دوم  دروازه ی توئنته را باز کرد اما این گل او ، کامبک شدید توئنته را به همراه داشت. تروپی در دقیقه ی ۷۷ پخش زنده بازی فاینورد توئنته کار را به تساوی ۱-۱ کشاند پس بازی به وقت های اضافه کشیده شد که اوگالده در دقیقه ی  ۱۱۴ با زدن دومین گل توئنته برتری ۲-۱ را به تیمش هدیه داد.

 

پخش زنده بازی فاینورد توئنته انسخده

 

توئنته فاینورد 
۴۱%مالکیت۵۹%
۵شوت در چارچوب ۹
۹شوت خارج از چارچوب۱۷
۸مهار دروازه بان۳
۴۶۰تعداد پاس۶۵۷
۳۵۵پاس صحیح۵۴۳
۲۲سانتر۲۸
۷کرنر۸
۲۰خطا۱۸
۱آفساید۹
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی فاینورد توئنته انسخده

 

پخش زنده بازی فاینورد توئنته انسخده

در هفته چهاردهم از لیگ برتر هلند دو تیم فاینورد و توئنته به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید . در نیمه اول این دیدار دو تیم در پی محک زدن یکدیگر بودند و تلاشی برای به گل رسیدن نداشتند . در نیمه دوم تیم فاینورد فشار حملات خود را بر روی دروازه حریف بیشتر کرد و در پی رسیدن به گل بود .

اما با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی فاینورد توئنته دفاع منسجم توئنته مانع از به گل رسیدن تیم فاینورد شد و این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید . همچنین علیرضا جهانبخش در دقیقه ۹۲ این دیدار به میدان آمد و دقایقی برای تیمش بازی کرد . 

پخش زنده بازی فاینورد توئنته انسخده 

 

توئنتهفاینورد
۴۷مالکیت۵۳
۱شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۱
۴۴۶تعداد پاس۵۰۲
۳۴۲پاس صحیح۳۸۷
۱۰سانتر۲۸
۲کرنر۱۳
۹خطا۹
۱آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی فاینورد توئنته انسخده 

 

پخش زنده بازی فاینورد توئنته از اینترنت

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و سوم لیگ برتر هلند ، تیم های فاینورد و توئنته با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار که بسیار جذاب دنبال شد ، دنیلو در دقیقه ی ۱۳ و ابوهی در دقیقه ی ۱۴ برای توئنته گلزنی کردند و از آن سو نیز تورنسترا از فاینورد موفق شد در دقیقه ی ۲۴ یکی از این گل ها را جبران کند تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم شاهد بازی آرام تری از دو تیم بودیم و این دوباره فاینورد بود که این بار با ضربه ی برهویس و در دقیقه ی ۶۷ دروازه ی حریف را با کرد تا با پایان گزارش زنده بازی فاینورد توئنته انسخده دو تیم به تساوی ۲-۲ برسند.

پخش زنده بازی فاینورد توئنته انسخده

 

توئنته فاینورد 
۳۶%مالکیت۶۴%
۶شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۳
۳۱۳تعداد پاس۵۳۸
۲۰۸پاس صحیح۴۶۰
۱۵سانتر۱۸
۴کرنر۳
۹خطا۹
۱آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی فاینورد توئنته انسخده