تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

فاینورد
اسپارتا روتردام

یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ هلند

پخش زنده فوتبال فاینورد و اسپارتا روتردام، امروز یکشنبه ۲۹ مرداد و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر فوتبال هلند و از ساعت ۱۶:۰۰ تیم های فاینورد و اسپارتا روتردام بازی خواهند داشت. فاینورد مقابل اسپارتا روتردام را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فاینورد اسپارتا روتردام را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فاینورد و اسپارتا روتردام را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال فاینورد و اسپارتا روتردام

۱۳ فروردین ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته بیست و هفتم لیگ برتر هلند، تیم های اسپارتا روتردام و فاینورد با هم دیدار کردند. پیاکسائو و پینتو خیلی زود حساب مار را به تساوی ۱-۱ کشاندند و رویای برتری اسپارتا با خراب شدن ضربه ایستگاهی کروی از بین رفت تا دو تیم به جدال خود در نیمه دوم پخش زنده فوتبال فاینورد و اسپارتا روتردام ادامه دهند. 

پاس گل علیرضا جهانبخش به خیمنز زمینه را برای گل دوم فاینورد آماده کرد و سپس هانکو نیز موفق شد با یک جایگیری مناسب دروازه اسپارتا را باز کند تا تلاش اسپارتا برای پیروزی به سرابی بدل شود. در نهایت فاینورد با نتیجه ۳-۱ تیم برتر میدان شد.

پخش زنده فوتبال فاینورد و اسپارتا روتردام

اسپارتا روتردامفاینورد
۴۵%مالکیت۵۵%
۵شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۴
۳۸۷تعداد پاس۴۷۹
۲۹۰پاس صحیح۳۷۸
۱۴سانتر۲۴
۴کرنر۸
۹خطا۷
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال فاینورد و اسپارتا روتردام

پخش زنده بازی فاینورد و اسپارتا روتردام

در جریان بازی های هفته ی یازدهم لیگ برتر هلند ، تیم های اسپارتا روتردام و فاینورد با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را برای گلزنی در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز روند کند بازی و حملات بی هدف دو تیم ادامه داشت اما هرچه به پایان بازی فاینورد و اسپارتا روتردام نزدیک تر می شدیم ، فاینوردی ها متمرکز تر عمل میکردند. سرانجام این تیم با ضربه ی دزرز پیش افتاد و به برتری ۱-۰ رسید.

پخش زنده بازی فاینورد و اسپارتا روتردام

اسپارتا روتردامفاینورد 
۳۴%مالکیت۶۶%
۲شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۳
۲۸۰تعداد پاس۵۶۶
۱۶۷پاس صحیح۴۶۳
۱۵سانتر۱۳
۷کرنر۸
۱۰خطا۶
۰آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی فاینورد و اسپارتا روتردام

گزارش زنده فوتبال فاینورد و اسپارتا روتردام

از مرحله ی نیمه نهایی لیگ برتر هلند ، شاهد رقابت های تیم های فاینورد و اسپارتا روتردام بودیم. در نیمه ی نخست این دیدار ابتدا برهویس در دقیقه ی ۳۱ اولین گل فاینورد را به ثبت رساند و بازیکنان اسپارتا که به شدت به دنبال جبران این گل بودند ، تمرکز خود را از دست دادند.

دو دقیقه پس از اولین گل ، با اشتباه بوگلس جیک دروازه ی خودی باز شد و فاینورد به برتری ۲-۰ رسید.

در نیمه ی دوم بازیکنان فاینورد که خیالشان راحت بود حالت دفاعی به خود گرفتند و این موضوع حملات اسپارتا را بی فایده کرد . در نهایت با اتمام بازی فاینورد و اسپارتا روتردام فاینورد با همان برتی ۲-۰ پیروز شد.

پخش زنده بازی فاینورد و اسپارتا روتردام

فاینورد اسپارتا روتردام
۶۴%مالکیت۳۶%
۷شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۶
۷۱۸تعداد پاس۴۰۷
۶۳۲پاس صحیح۳۲۸
۱۴سانتر۵
۶کرنر۱
۹خطا۱۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی فاینورد و اسپارتا روتردام

 

پخش آنلاین بازی فاینورد و اسپارتا روتردام

تیم های فاینورد و اسپارتا روتردام در هفته ی پانزدهم لیگ برتر هلند در مقابل هم صف آرایی کردند. گرتودا در دقیقه ی ۱۱ با ضربه ی زیبا ی خود قفل دروازه ی اسپارتا را شکست تا تیمش را به برتری ۱-۰ براند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی به آرامی دنبال شد و توپ بیشتر در میانه ی میدان در حرکت بود.

در آخرین لحظات پخش آنلاین بازی فاینورد و اسپارتا روتردام و در دقیقه ۹۴ درست زمانی که همه منتظر اتمام بازی بودند یارنسن بار دیگر دروازه ی اسپارتا را باز کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ به اتمام برسد.

پخش زنده بازی فاینورد و اسپارتا روتردام

اسپارتا روتردامفاینورد 
۴۷%مالکیت۵۳%
۰شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۰
۴۴۲تعداد پاس۵۱۳
۳۵۱پاس صحیح۴۱۴
۳۱سانتر۱۳
۶کرنر۴
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۰
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی فاینورد و اسپارتا روتردام