تی وی تو
فاینورد
ایگلز

چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ هلند

پخش زنده بازی فاینورد ایگلز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فاینورد ایگلز را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فاینورد ایگلز امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی فاینورد و ایگلز

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال فاینورد ایگلز به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی فاینورد ایگلز را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی فاینورد ایگلز را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی فاینورد ایگلز، شما می توانید پخش آنلاین بازی فاینورد ایگلز را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی فاینورد ایگلز، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فاینورد ایگلز را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال فاینورد و ایگلز

در چارچوب دیدار های هفته ی بیست و نهم لیگ برتر هلند ، تیم های فاینورد و گو اهد ایگلز با هم دیدار کردند. فتینوردی ها در این دیدار طوفان به پا کردند و با نتیجه ی ۸-۰ حریف را کنار زدند . در نیمه ی نخست این دیدار که مملو از گل بود ، دروازه ی ایگلز ۵ بار باز شد. تورنسترا با دبل خود در دقیقه ی ۹ و ۴۰ ، الیا در دقیقه ی ۱۵ ، کویت در دقیقه ی ۳۰ و هیدن در دقیقه ی ۴۵ برای فاینورد گلزنی کردند . ایگلز میدانست که جبران این گل ها در ۴۵ دقیقه ی دوم غیر ممکن است پس تمام تلاشش را برای ارائه ی یک بازی دفاعی به کار گرفت که البته در این زمینه نیز چندان موفق نبود. بوتگین در دقیقه ی ۵۰ ، کرامر در دقیقه ی ۷۲ و تورنسترا در دقیقه ی ۹۰ سه بار دیگر دروازه ی این تیم را گشودند تا این دیدار با برتری ۸-۰ این تیم به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال فاینورد ایگلز – تی وی تو

 

فاینورد گو اهد ایگلز
۷۰%مالکیت۳۰%
۱۲شوت در چارچوب ۰
۹شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۴
۷۳۹تعداد پاس۳۱۷
۶۶۹پاس صحیح۲۲۹
۱۳سانتر۰
۹کرنر۱
۹ضربه ایستگاهی۴
۵خطا۹
۱۰آفساید۲

 

پخش زنده فوتبال فاینورد ایگلز – تی وی تو

 

پخش زنده بازی فاینورد ایگلز امشب

تیم های فاینورد و گو اهد ایگلز در هفته ی دوازدهم لیگ برتر هلند به مصاف هم رفتند. ایگلز شروع خوبی در نیمه نخست داشت و در دقیقه ی ۳۰ با ضربه ی آنتونیو موفق شد دروازه ی فاینورد را باز کند. تلاش فاینوردی ها برای جبران اختلاف امتیاز در این نیمه به جایی نرسید و ایگلز به برتری ۱-۰ به رختکن بازگشت . در ۴۵ دقیقه ی دوم ، بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان داشت و چند موقعیت مناسب نیز با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا شاهد باز شدن دروازه ها در این نیمه نباشیم و ایگلز با نتیجه ی ۱-۰ تیم پیروز این دیدار باشد.

 

پخش زنده فوتبال فاینورد ایگلز – تی وی تو

 

گو اهد ایگلزفاینورد 
۳۹%مالکیت۶۱%
۲شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۱
۳۴۱تعداد پاس۵۱۸
۲۳۷پاس صحیح۴۳۲
۸سانتر۴
۳کرنر۱۰
۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۱۱
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال فاینورد ایگلز – تی وی تو