تی وی تو
بازی زنده  فاینورد ایگلز

بازی زنده فاینورد ایگلز

پخش زنده فوتبال فاینورد و ایگلز امروز پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ و در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول هلند و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های فاینورد و ایگلز بازی خواهند داشت. فاینورد مقابل ایگلز را آنلاین تماشا کنید. برای تماشای پخش زنده بازی فاینورد ایگلز، شما می توانید پخش آنلاین بازی فاینورد ایگلز را در همین
فاینورد
ایگلز

پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ هلند

پخش زنده فوتبال فاینورد و ایگلز امروز پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ و در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول هلند و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های فاینورد و ایگلز بازی خواهند داشت. فاینورد مقابل ایگلز را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای پخش زنده بازی فاینورد ایگلز، شما می توانید پخش آنلاین بازی فاینورد ایگلز را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی فاینورد ایگلز، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فاینورد ایگلز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فاینورد و ایگلز

۲ دی ۱۴۰۱

تیم های فاینورد و گو اهد ایگلز در یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی کردند. در این دیدار پر گل ، بازیکنان فاینورد حسابی خوش درخشیدند و در مجموع ۷ بار دروازه ی حریف را باز کردند. که آخرین گل این تیم توسط جهانبخش و در دقیقه ی ۹۳ به ثبت رسید. 

از آن سو ، ایگلز نیز ۴ بار موفق شد دروازه ی حریف را در هم بکوبد که نهایتا پخش زنده بازی فاینورد و ایگلز با نتیجه ی ۷-۴ به پایان رسید.

پخش زنده بازی فاینورد و ایگلز

پخش زنده بازی فاینورد و ایگلز

پخش زنده فوتبال فاینورد و ایگلز

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

درچارچوب مسابقات هفته سی و سوم از رقابت های لیگ اردیوسیه هلند تیم های گو آهد ایگلز و فاینورد به مصاف هم رفتند.

علیرضا جهانبخش پس از اینکه در ۱۳ مسابقه رسمی اخیر فاینورد در رقابت‌های لیگ اردیویسه، جام حذفی و لیگ کنفرانس اروپا در ترکیب ابتدایی قرار نگرفته بود، در این دیدار به جمع نفرات اصلی تیمش بازگشت و تا پایان بازی در زمین حضور داشت.

فاینورد این دیدار را با تک گل برایان لینسن در دقیقه ۷۱ پخش زنده بازی فاینورد و ایگلز پیروز شد. ملی پوش ایرانی فاینورد در شبی که طلسم حضورش در ترکیب اصلی را شکست بود، تک گل تیمش را با یک توپ گیری هوشمندانه  برای لینس ساخته و پرداخته کرد.

او در این صحنه توپ بازیکن حریف را در میانه های زمین زد که همین ضربه بدون برخورد به کسی در محوطه جریمه به لینس رسید و او در موقعیت تک به تک برای فاینورد گلزنی کرد.

این بیست و پنجمین بازی جهانبخش برای فاینورد بود که سومین پاس گل او را به همراه داشت. ستاره ایرانی فاینورد در این فصل چهار گل هم زده است. یاران علیرضا که پایین تر از آژاکس و آیندهوون، شانس صعود به لیگ قهرمانان اروپا را از دست داده بودند در شب قهرمانی آژاکس، با ۷۱ امتیاز، سومی و صعود خود به لیگ کنفرانس اروپا را قطعی کردند.

پخش زنده فوتبال فاینورد و ایگلز

 

گو آهد ایگلزفاینورد 
۵۱%مالکیت۴۹%
۲شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۴۴۹تعداد پاس۴۱۸
۳۴۱پاس صحیح۳۱۳
۱۰سانتر۱۷
۰کرنر۲
۶خطا۱۴
۱آفساید۲

پخش زنده فوتبال فاینورد و ایگلز

 

پخش بازی فاینورد مقابل ایگلز

۱۶ فروردین ۱۳۹۶

در چارچوب دیدار های هفته ی بیست و نهم لیگ برتر هلند ، تیم های فاینورد و گو اهد ایگلز با هم دیدار کردند. فتینوردی ها در این دیدار طوفان به پا کردند و با نتیجه ی ۸-۰ حریف را کنار زدند . در نیمه ی نخست این دیدار که مملو از گل بود ، دروازه ی ایگلز ۵ بار باز شد. تورنسترا با دبل خود در دقیقه ی ۹ و ۴۰ ، الیا در دقیقه ی ۱۵ ، کویت در دقیقه ی ۳۰ و هیدن در دقیقه ی ۴۵ برای فاینورد گلزنی کردند .

ایگلز میدانست که جبران این گل ها در ۴۵ دقیقه ی دوم غیر ممکن است پس تمام تلاشش را برای ارائه ی یک بازی دفاعی به کار گرفت که البته در این زمینه نیز چندان موفق نبود. بوتگین در دقیقه ی ۵۰ ، کرامر در دقیقه ی ۷۲ و تورنسترا در دقیقه ی ۹۰ سه بار دیگر دروازه ی این تیم را گشودند تا این دیدار با برتری ۸-۰ این تیم به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال فاینورد ایگلز | تی وی تو

 

فاینورد گو اهد ایگلز
۷۰%مالکیت۳۰%
۱۲شوت در چارچوب ۰
۹شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۴
۷۳۹تعداد پاس۳۱۷
۶۶۹پاس صحیح۲۲۹
۱۳سانتر۰
۹کرنر۱
۹ضربه ایستگاهی۴
۵خطا۹
۱۰آفساید۲

 

پخش زنده فوتبال فاینورد ایگلز | تی وی تو

 

مکان تماشای بازی فاینورد ایگلز

۱۶ آبان ۱۳۹۵

تیم های فاینورد و گو اهد ایگلز در هفته ی دوازدهم لیگ برتر هلند به مصاف هم رفتند. ایگلز شروع خوبی در نیمه نخست داشت و در دقیقه ی ۳۰ با ضربه ی آنتونیو موفق شد دروازه ی فاینورد را باز کند. تلاش فاینوردی ها برای جبران اختلاف امتیاز در این نیمه به جایی نرسید و ایگلز به برتری ۱-۰ به رختکن بازگشت .

در ۴۵ دقیقه ی دوم ، بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان داشت و چند موقعیت مناسب نیز با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا شاهد باز شدن دروازه ها در این نیمه نباشیم و ایگلز با نتیجه ی ۱-۰ تیم پیروز این دیدار باشد.

 

پخش زنده فوتبال فاینورد ایگلز | تی وی تو

 

گو اهد ایگلزفاینورد 
۳۹%مالکیت۶۱%
۲شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۱
۳۴۱تعداد پاس۵۱۸
۲۳۷پاس صحیح۴۳۲
۸سانتر۴
۳کرنر۱۰
۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۱۱
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال فاینورد ایگلز | تی وی تو