تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

فاینورد
آزد آلکمار

یکشنبه ۲۱ آبان ۱۹:۱۵

پخش زنده لیگ هلند

پخش زنده فوتبال فاینورد آزد آلکمار ، امروز یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر هلند و از ساعت ۱۹:۱۵ تیم های فاینورد و آزد آلکمار بازی خواهند داشت. فاینورد مقابل آزد آلکمار را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فاینورد آلکمار امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال فاینورد و آلکمار به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فاینورد و آلکمار را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی فاینورد و آلکمار

۱۰ اسفند ۱۳۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر هلند ، تیم های آلکمار و فاینورد با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار هیجان و سرعت بازی بسیار بالا بود. سنسی در دقیقه ی ۸ و سینیسترا در دقیقه ی ۲۴ برای فاینورد و بادو در دقیقه ی ۹ و ۴۱ برای تیم شان گلزنی کردند تا این نیمه با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم بادو ستاره ی آلکمار بار دیگر دروازه ی حریف را باز کرد و حتی پس از گل سوم نیز بازیکنان فاینورد در دور نگه داشتن توپ از دروازه ی خود ناتوان بودند. در دقیقه ی ۷۶ ک.پینرس موفق شد ضربه اش را درون دروازه ی فاینورد جای دهد. در نهایت با پایان پخش  زنده بازی فاینورد و آلکمار آلکمار به برتری ۴-۲ رسید.

پخش زنده بازی فاینورد آزد آلکمار

 

آلکمار فاینورد 
۴۸%مالکیت۵۲%
۷شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۴۴۸تعداد پاس۴۷۲
۳۸۱پاس صحیح۴۰۱
۱۱سانتر۱۹
۴کرنر۴
۱۶خطا۱۰
۰آفساید۳
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی فاینورد آزد آلکمار

پخش زنده فوتبال فاینورد و آلکمار

۵ بهمن ۱۳۹۹

تیم های آلکمار و فاینورد در هفته ی هجدهم لیگ برتر هلند در مقابل هم صف آرایی کردند. کارلسن در دقیقه ی ۱۰ و یارنسن در دقیقه ی ۳۲ هر کدام یک گل برای تیمشان به ثبت رساندند تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگردند. در نیمه ی دوم بادو در دقیقه ی ۴۷ و ۷۰ برای تیمش دبل کرد و از آن سو دیمرز در دقیقه ی ۵۸ موفق شد بار دیگر دروازه ی آلکمار را باز کند . در نهایت با پایان گزارش زنده بازی فاینورد و آلکمار آلکمار به برتری ۳-۲ رسید.

 

پخش زنده بازی فاینورد آزد آلکمار

 

فاینورد آلکمار 
۵۱%مالکیت۴۹%
۶شوت در چارچوب ۸
۶شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۴
۵۱۹تعداد پاس۵۱۱
۴۴۱پاس صحیح۴۲۵
۲۲سانتر۷
۴کرنر۴
۱۷خطا۸
۱آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی فاینورد آزد آلکمار

آخرین بروز رسانی : نوامبر 12, 2023