تی وی تو
بازی زنده  بنفیکا فامالیسائو

بازی زنده بنفیکا فامالیسائو

پخش زنده فوتبال بنفیکا و فامالیسائو امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ پرتغال و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های بنفیکا و فامالیسائو بازی خواهند داشت. بنفیکا مقابل فامالیسائو را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بنفیکا و فامالیسائو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه
بنفیکا
فامالیسائو

یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده فوتبال بنفیکا و فامالیسائو امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ پرتغال و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های بنفیکا و فامالیسائو بازی خواهند داشت. بنفیکا مقابل فامالیسائو را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بنفیکا و فامالیسائو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بنفیکا و فامالیسائو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بنفیکا فامالیسائو

۳ اردبهشت ۱۴۰۲

بنفیکا و فامالیسائو در جریان بازی های هفته ی سی و یکم لیگ برتر پرتغال با هم دیدار کردند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی، پخش زنده فوتبال بنفیکا فامالیسائو با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

پخش بازی بنفیکا و فامالیسائو

 

بنفیکا فامالیسائو 
۷۰%مالکیت۳۰%
۵شوت در چارچوب ۰
۱۲شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۵
۷۲۷تعداد پاس۳۰۹
۶۳۹پاس صحیح۲۱۹
۳۰سانتر۸
۸کرنر۵
۱۸خطا۱۰
۰آفساید۱
۳کارت زرد۴

 

پخش بازی بنفیکا و فامالیسائو

برچسب‌ها: