فاجعه لیگ برتر مشتری پر و پا قرص دارد!

آگوست 8, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، باشگاه وستهم از ابتدای این پنجره نقل و انتقالاتی به دنبال خرید هری مگوایر، مدافع انگلیسی منچستریونایتد است. آن‌ها ماه گذشته با یک پیشنهاد ۲۰ میلیون پوندی تلاش کردند تا این بازیکن را جذب کنند اما پیشنهاد آن‌ها توسط منچستر رد شد.
مدافع انگلیسی روز گذشته در آخرین بازی دوستانه منچستر، پیش از آغاز فصل جدید برای این تیم به میدان رفت و در اواسط نیمه اول بازی با یک اشتباه توپ را تقدیم مهاجمان اتلتیک بیلبائو کرد تا به این ترتیب گل اول حریف اسپانیایی به ثمر برسد. اما مگوایر توانست در آخرین ثانیه‌های بازی با پاس گل خود، شرایط را برای زدن گل تساوی فراهم کند تا به نحوی اشتباهش را جبران کرده باشد.

حال یک روز پس از این بازی، وستهم با یک پیشنهاد ارتقا یافته برای خرید بازیکن نه چندان محبوب شیاطین سرخ بازگشته است. همچنین به نظر می‌رسد که چکش‌ها علاقه‌مند به خرید اسکات مک‌تامینی نیز هستند. وستهم برای تقویت خط میانی خود به دنبال این است تا هافبک اسکاتلندی یونایتد‌ها را به لندن ببرد.

باشگاه به هیچکدام از این دوبازیکن برای جدایی فشاری وارد نکرده است اما سران یونایتد درصورتی که با یک پیشنهاد منصفانه مواجه شوند، از آن استقبال خواهند کرد.
هنوز جزئیات بیشتری از پیشنهاد جدید وستهم و علاقه‌مندی آن‌ها به مک تامینیی در دسترس نیست.