غول‌های اروپا گوش به زنگ: رقابت برای ستاره جنجالی

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، گرینوود پس از اتهاماتی که در زمینه آزار جنسی و ضرب و شتم نامزدش به او وارد شد دیگه نتوانست با پیراهن منچستر یونایتد به میدان برود و در آخرین روز از پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته به صورت قرضی و یک ساله راهی ختافه شد تا فرصتی برای حضور در میدان داشته باشد.

عملکرد درخشان این بازیکن در این تیم توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله اتلتیکو مادرید و بارسلونا را جلب کرد و گفته شده بود که نمایندگانی از این دو باشگاه برای تماشای بازی از نزدیک و صحبت با مدیر برنامه‌اش در چند دیدار ختافه حضور پیدا کرده بودند.

با این حال، مشخص نبود که آیا او قصد دارد به حضورش در این تیم برای یک فصل دیگر ادامه دهد یا به یونایتد برگردد ولی او پس از بازی شب گذشته که آخرین دیدار ختافه در این فصل از رقابت‌های لالیگا بود در اینستاگرامش نوشت: «بسیار از خانواده ختافه و هواداران برای این فصل فوق‌العاده ممنونم.

از شما به‌خاطر این که کاری کردید تا احساس کنم یکی از خودتان هستم سپاسگزارم. از هر لحظه در این در کنار هم تیمی‌هایم و در این باشگاه لذت بردم. پایان تلخ و شیرینی داشتیم اما بازی برای شما باعث افتخار من بود. بهترین آرزوها را برای شما در آینده دارم.»

گرینوود به این ترتیب نشان داد که دیگر تصمیمی برای ادامه حضور در این تیم ندارد و حالا باید دید که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به کدام باشگاه منتقل خواهد شد. گفته می‌شود که یوونتوس و چند باشگاه لیگ برتری هم تمایل زیادی به جذب این ستاره انگلیسی دارند.