علاقه ستاره رئال به عربستان: ببینیم چه می‌شود!

ژوئن 17, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، قرارداد فعلی واسکز با رئال مادرید در تاریخ ۳۰ ژوئن به اتمام خواهد رسید اما او پیش از این با این باشگاه برای تمدید یک ساله قراردادش به توافق رسیده است و قصد دارد که یک فصل دیگر هم به حضورش در سانتیاگو برنابئو ادامه دهد.

مدیران رئال از شرایط او در این فصل راضی بودند و به همین دلیل تصمیم گرفتند که پیشنهاد امضای قرارداد جدیدی را به او ارائه کنند اما این بازیکن هم می‌داند که بالاخره در مقطعی باید این باشگاه را ترک کند و به نظر می‌رسد که مشکلی با حضور در فوتبال عربستان ندارد.

واسکز در گفت‌وگو با روزنامه مارکا در این باره اظهار داشت: «انتقال به فوتبال عربستان؟ شما هرگز نمی‌دانید که در فوتبال قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. ما باید ببینیم که شرایط در آینده به چه صورتی پیش خواهد رفت.»

او درباره امضای قرارداد جدیدش با رئال مادرید هم گفت: «من فکر می‌کنم که حداقل برای یک فصل دیگر هم به حضورم در این تیم ادامه خواهم داد. باز هم تاکید دارم که هیچکس نمی‌داند چه اتفاقی در فوتبال رخ می‌دهد. اما البته که الان می‌توانم به شما بگویم که یک فصل دیگر هم در رئال حضور خواهم داشت.»