عربستان کنسل شد: غول‌های اروپا به دنبال ستاره PSG

آگوست 21, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، لوئیس انریکه از زمان حضورش روی نیمکت پاری سن ژرمن به مدیران این باشگاه اعلام کرده بود که دیگر نیازی به وراتی در ترکیبش ندارد و او در فهرست مازاد قرار گرفته است.

این هافبک ایتالیایی که از سال ۲۰۱۲ در پی اس جی حضور داشت و نقشی کلیدی در چند سال اخیر در خط میانی این تیم ایفا کرده، حالا با شرایطی خاص روبرو شده بود و انتظار می‌‎رفت به زودی او هم راهی فوتبال عربستان شود.

اما حالا روزنامه فرانسوی اکیپ خبر داده که دو باشگاه منچستریونایتد و بایرن مونیخ قصد دارد پیشنهاداتی را برای جذب این بازیکن به باشگاه پاری سن ژرمن ارائه کنند و امیدوار هستند که بتوانند به زودی او را به خدمت بگیرند.

قرارداد وراتی با پی اس جی در دسامبر سال ۲۰۲۲ تمدید شد و او حالا تا سال ۲۰۲۶ با این باشگاه قرارداد دارد اما انریکه جایی در برنامه‌هایش برای او قائل نیست و همین باعث شده که شانس این دو باشگاه بزرگ اروپایی برای جذب او و توافق با مدیران پی اس جی بسیار زیاد باشد.

پیش از این باشگاه الهلال پیشنهادی را برای به خدمت گرفتن او ارائه کرده بود اما توافقی به دست نیامد و حالا احتمالا این ستاره ایتالیایی به حضورش در فوتبال اروپا ادامه خواهد داد.