تی وی تو
فوتبال  عربستان تاجیکستان زنده

فوتبال عربستان تاجیکستان زنده

عربستان
تاجیکستان

پنجشنبه ۲ فروردین ۲۲:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی آسیا

پخش زنده فوتبال عربستان تاجیکستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی عربستان و تاجیکستان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی عربستان و تاجیکستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال عربستان و تاجیکستان

اگر برای دیدن فوتبال زنده عربستان و تاجیکستان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی عربستان تاجیکستان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی عربستان تاجیکستان را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی عربستان تاجیکستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده عربستان و تاجیکستان را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال عربستان تاجیکستان، شما می توانید بازی عربستان و تاجیکستان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال عربستان تاجیکستان

۲ فروردین ۱۴۰۳

تیم های عربستان و تاجیکستان در هفته سوم رقابت های مقدماتی جام جهانی با هم دیدار کردند. الدوسری در دقیقه ۲۶ با ضربه ای که راهی دروازه حریف کرد عربستان را به برتری ۱-۰ رساند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال عربستان تاجیکستان شاهد تلاش بازیکنان دو تیم برای جبران اختلاف امتیاز و یا افزایش آن بودیم که متاسفانه این تلاش به جایی نرسید و قفل دروازه ها در این نیمه بسته ماند تا در نهایت این دیدار با برتری ۱-۰ عربستان به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال عربستان تاجیکستان

عربستانتاجیکستان
۵۱٪مالکیت۴۹٪
۵شوت در چارچوب۳
۳شوت خارج چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۳
۴۴۴تعداد پاس۳۹۹
۳۵۷تعداد پاس صحیح۳۲۹
۱۰سانتر۱۸
۴کرنر۵
۱۵خطا۹
۰آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال عربستان تاجیکستان