طعنه آنچلوتی به سرمربی پاری سن ژرمن پس از قهرمانی در لالیگا

کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید از انتقال کیلیان امباپه به این باشگاه گفت و همچنین اذعان کرد که مائوریسیو پوچتینو درباره این موضوع حقیقت را بیان نکرده است.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، ساعاتی پیش رئال مادرید موفق شد با کسب پیروزی چهار بر صفر مقابل اسپانیول، سی و پنجمین قهرمانی خود در لالیگا را جشن بگیرد. با نزدیک شدن به پایان فصل، شایعات راجع به کیلیان امباپه ستاره ۲۳ ساله پاری سن ژرمن قوت گرفته‌اند، اما مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی پی‌اس‌جی، در آخرین مصاحبه خود صراحتا تاکید کرد که او و امباپه در پایتخت فرانسه باقی خواهد ماند.

به نقل از فوتبال لندن، علیرغم این مصاحبه پوچتینو، هنوز بسیاری از منابع معتبر اروپایی ادعا می‌کنند که قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی به صورت رایگان به سانتیاگو برنابئو خواهد رفت و کارلو آنچلوتی نیز در مراسم جشن قهرمانی رئال در لالیگا گفت:

“پوچتینو گفته امباپه صد در صد قراردادش را تمدید خواهد کرد؟ خوب باید بگویم که بعضی اوقات، سرمربیان حقیقت را بیان نمی‌کنند. با این باشگاه و با چنین مدیرعاملی، تاریخ از قبل نوشته شده است.”

امباپه از نظر فردی فصل درخشانی را در پارک دو پرنس تجربه کرد. او ۳۳ گل در ۴۲ بازی برای پی‌اس‌جی به ثمر رساند تا آن‌ها به چهارمین قهرمانی خود در لیگ در طول پنج فصل اخیر برسند.