تی وی تو
فولاد خوزستان
صنعت نفت آبادان

دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده فولاد و صنعت نفت آبادان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی صنعت نفت آبادان فولاد خوزستان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی نفت آبادان فولاد خوزستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال صنعت نفت آبادان – فولاد خوزستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی صنعت نفت آبادان فولاد خوزستان را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی صنعت نفت آبادان فولاد خوزستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال صنعت نفت آبادان فولاد خوزستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال فولاد و نفت آبادان

فولاد و نفت آبادان در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند . نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی فولاد و نفت با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی فولاد و صنعت نفت

 

پخش زنده بازی فولاد و نفت آبادان

نفت آبادان و فولاد خوزستان از هفته چهاردهم لیگ بیستم به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. با وجود پایان نیمه اول با تساوی بدون گل، در نیمه دوم صنعت نفت آبادان ابتدا توانست روی یک صحنه مشکوک به گل برسد. ابتدا گل شاگردان پورموسوی مردود شد و سپس داور آن را سالم اعلام کرد؛ اتفاقی که با اعتراض مربیان دو تیم همراه بود.البته موسی کولی بالی دقایقی بعد توانست بازی را به تساوی بکشاند تا جواد نکونام و تیمش در پایان پخش زنده بازی فولاد و صنعت نفت دست خالی ورزشگاه تختی آبادان را ترک نکنند.

 

پخش زنده فوتبال فولاد و نفت آبادان – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال فولاد و صنعت نفت

در دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر نفت آبادان در روزی که میزبان فولاد بود با تساوی دو – دو متوقف شد.شاگردان دراگان اسکوچیچ در این بازی خانگی به دنبال کسب سه امتیاز بودند و در دقیقه ۳۹ بازی روی حرکت انفرادی عبدالله ناصری و اشتباه عارف آغاسی در دفع توپ به گل رسیدند و بازی در نیمه نخست با برتری نفت به پایان رسید.

در نیمه دوم فولاد برای جبران به زمین آمد و در دقیقه ۵۳ روی دفع ناقص مدافع نفت و با ضربه تماشایی محمد قاسمی‌نژاد بازی را به تساوی کشاند. عیسی آل‌کثیر روی اشتباه شهاب گردان در دفع توپ موفق شد دروازه فولاد را باز کند. این هشتمین گل فصل آل‌کثیر بود و وی بار دیگر در صد جدول گلزنان به دیاباته و قائدی اضافه شد. این پایان کار نبود چرا که لوسیانو پریرا در دقیقه چهارم وقت اضافه نیمه دوم از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد و بازی را به تساوی کشاند.

بازی در نهایت با حساب دو – دو به پایان رسید. با یک امتیاز این بازی نفت ۲۷ امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت. فولاد نیز ۲۴ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد.

پخش زنده فوتبال فولاد و نفت آبادان – تی وی تو