تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

شیلی
ونزوئلا

چهارشنبه ۲۶ مهر ۰۰:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده فوتبال شیلی ونزوئلا، امروز چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های شیلی و ونزوئلا بازی خواهند داشت. شیلی مقابل ونزوئلا را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی شیلی ونزوئلا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال شیلی ونزوئلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی شیلی و ونزوئلا

۲۸ آبان ۱۳۹۹

 در ادامه ی بازی های هفته ی چهارم رقابت های مقدماتی جام جهانی ، ونزوئلا و شیلی به مصاف هم رفتند. هر دو تیم شروع نسبتا خوبی در نیمه ی نخست داشتند. ابتدا ماگو در دقیقه ی ۹ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و سپس ویدال در دقیقه ی ۱۵ موفق شد حساب کار را ۱-۱ کند.

در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا این که در دقیقه ی ۸۱ روندون موفق شد برای دومین بار دروازه ی حریف را باز کند تا با نزدیک شدن به پخش زنده بازی شیلی ونزوئلا ونزوئلا را به برتری ۲-۱ رسانده باشد.

 

پخش زنده بازی شیلی ونزوئلا

 

ونزوئلا شیلی 
۳۵%مالکیت۶۵%
۵شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۳
۲۶۸تعداد پاس۵۵۹
۲۲۶پاس صحیح۴۸۱
۲۲سانتر۱۴
۹کرنر۵
۱۰خطا۶
۲آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی شیلی ونزوئلا

پخش زنده فوتبال شیلی ونزوئلا

۹ فروردین ۱۳۹۶

تیم های ونزوئلا و شیلی در هفته ی چهاردهم رقابت های مقدماتی جام جهانی در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با برتری کامل تیم شیلی سپری شد. سانچز در دقیقه ی ۵ ، پارادس در دقیقه ی ۷ و ۲۲ بازیکنانی بودند که دروازه ی ونزوئلا را در هم کوبیدند تا تیمشان با نتیجه ی ۳-۰ به رختکن بازگردد. در نیمه ی دوم بازیکنان شیلی اجازه ی حمله به حریف نمی دادند. بازیکنان ونزوئلا از تنها فرصت خود در دقیقه ی ۶۲ استفاده کردند تا کمی از اختلاف امتیاز کم کنند اما در ادامه شاهد حمله ی موفق دیگری از سمت دو تیم نبودیم تا با پایان پخش زنده فوتبال شیلی و ونزوئلا دو تیم به نتیجه ی ۳-۱ رضایت دهند.

 

پخش زنده بازی شیلی ونزوئلا

 

شیلی ونزوئلا 
۶۹%مالکیت۳۱%
۹شوت در چارچوب ۵
۱۳شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۶
۵۵۷تعداد پاس۲۳۸
۴۹۸پاس صحیح۱۸۵
۷سانتر۲
۷کرنر۲
۱۷ضربه ایستگاهی۱۵
۱۶خطا۱۷
۳آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی شیلی ونزوئلا

آخرین بروز رسانی : اکتبر 17, 2023