شکار جدید نیوکسل: این‌بار ستاره بارسلونا!

ژانویه 9, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، نیوکاسل در تلاش است تا ناکامی‌های چند هفته اخیر در لیگ برتر و لیگ قهرمانان را با جذب بازیکنان جدید و تقویت این تیم در نیم فصل دوم جبران کند.

مدیران این باشگاه از عملکرد بازیکنان این تیم که باعث شد از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا حذف شوند و حتی به لیگ اروپا هم راه پیدا نکنند و در جدول رده‌بندی لیگ برتر هم در جایگاه نهم قرار بگیرند راضی نیستند.

ادی هاو هم از مدیران نیوکسل خواسته است که برای تقویت این تیم خصوصا در خط دفاعی اقدام کنند و فهرستی را به آنها ارائه کرده که روزنامه اسپانیایی موندو دیپورتیوو مدعی شده است که نام کریستنسن در صدر این فهرست به چشم می‌خورد.

این مدافع بارسلونا که نتوانست درخششی که انتظارش را داشت پس از ترک چلسی و پوشیدن پیراهن این تیم به نمایش بگذارد، مشکلی برای ترک بارسا ندارد و احتمالا مدیران این باشگاه هم با جدایی او موافقت خواهند کرد.

تنها مشکلی که وجود دارد این است که نیوکسل به شکل جدی با معضل قوانین فرپلی مالی روبه‌رو است و تا زمانی که نتواند این مشکل را حل کند، توانایی جذب کریستنسن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه سال جدید میلادی را نخواهد داشت.