شیاطین‌سرخ هم به دنبال رافینیای برزیلی هستند

آوریل 5, 2022

منچستر یونایتد همچنان برای جذب یک وینگر کلاس جهانی در بازار حضور دارد و این‌بار نام ستاره برزیلی لیدز یونایتد به میان آمده است.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی و نشریه موندو دیپورتیوو، در چهاردهم ماه مارچ، جانلوئیجی لونگاری، روزنامه‌نگار این رسانه ایتالیایی گزارش داد که منچستر یونایتد یکی از باشگاه‌هایی است که به جذب رافینیا علاقه دارد. از زمان انتشار این گزارش، ادعاهای متعددی در مطبوعات کاتالان‌ها در مورد علاقه بارسلونا به این وینگر مطرح شده است.

خبرنگار نشریه موندو دیپورتیوو در یکی از گزارشات اخیر خود رقم مورد نیاز برای به خدمت گرفتن این بازیکن بیست و پنج ساله را در پنجره بعدی شرح داد.

لیدز یونایتد با بیست و نُه امتیاز از سی بازی در رده شانزدهم جدول پرمیرلیگ قرار گرفته است با هفت امتیاز بیشتر از واتفوردی که در رده هجدهم و یک بازی کمتر دارد.

اگر تیم جسی مارش در لیگ برتر بماند، رافینیا را با قیمتی کمتر از پنجاه میلیون یورو نخواهد فروخت، اما در صورت سقوط آن ها به چمپیونشیپ اوضاع فرق خواهد کرد.

با وجود حضور منچستر یونایتد و پاری‌ سن‌ ژرمن در رقابت جذب رافینیا، موقعیت لیدز یونایتد در مذاکره با بارسلونا متفاوت خواهد بود.

مدیران و مسئولان باشگاه منچستر یونایتد انگلستان در تلاش هستند تا بعد از انتخاب سرمربی دائمی برای فصل آینده، به تقویت خطوط سه گانه دفاعی، میانی و حمله شیاطین سرخ پرداخته و شرایط این تیم را در رقابت‌های مختلف فصل بعد متفاوت سازند.