شوک به پپ: توافق ستاره سیتی با الاهلی

جولای 16, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، قرارداد محرز با منچسترسیتی تا تابستان ۲۰۲۵ ادامه دارد اما او دیگر تصمیم و تمایلی برای ادامه حضور در این تیم ندارد.

این بازیکن هفت سال با پیراهن سیتی به میدان رفت و نقش مهمی را در موفقیت‌های این تیم در چند سال اخیر ایفا کرد. او قهرمانی‌های بسیاری را با سیتی به دست آورد و حالا قصد دارد تجربه جدیدی را به دست آورد.

روزنامه عربستانی الریاضیه خبر داده که این مهاجم سیتی با مدیران باشگاه الاهلی به توافق شخصی کامل رسیده و قصد دارد فصل آینده در کنار بسیاری از بازیکنان بزرگ فوتبال اروپا که در این تابستان راهی لیگ عربستان شدند توپ بزند.

گفته می‌شود که الاهلی آماده است تا مذاکرات را با مدیران سیتی آغاز کند و پیشنهاد ۳۵ میلیون یورویی برای انتقال محرز به این باشگاه را آماده کرده است.

این در حالی است که پیش از این گفته شده بود که منچسترسیتی و پپ گواردیولا تمایلی برای فروش محرز ندارند و روی این بازیکن برای رقابت‌های فصل آینده و دفاع از عناوین قهرمانی حساب کرده‌اند.

اما فشار محرز روی این تیم ممکن است کار را برای آنها سخت کند و باعث شود که سیتی به خواسته او برای جدایی و پیوستن به باشگاه الاهلی عربستان تن بدهد.