شوک به رئال: بلینگام به لیگ قهرمانان نمی‌رسد

نوامبر 7, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رئال مادرید چهارشنبه شب در اولین دیدار از دور برگشت مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو میزبان براگا خواهد بود.

آنها موفق شدند در بازی رفت و در زمین حریف با نتیجه ۱-۲ به پیروزی برسند و آماده هستند تا این تیم را در ورزشگاه خانگی‌شان و مقابل هوادارانی که برای حمایت از آنها راهی ورزشگاه خواهند شد هم از سر راه بردارند.

اما به نظر می‌رسد که این کار برای رئال کمی دشوار باشد چون ستاره بی چون و چرای این تیم و ناجی اول آنها در دیدارهای این فصل در این بازی غایب خواهد بود و شرایطش به صورتی نیست که بتواند تیمش را در این دیدار همراهی کند.

روزنامه آ.اس خبر داده که مصدومیت بلینگام جدی‌تر از حد تصور است و این بازیکن به احتمال بسیار زیاد بازی این هفته تیمش برابر براگا را از دست خواهد داد تا شرایط بهتری برای حضور در دیدار مقابل والنسیا در هفته آینده داشته باشد.

این ستاره انگلیسی در جریان بازی تیمش برابر رایو وایه‌کانو از ناحیه کتف مصدوم شد و با وجود این که به حضورش در میدان ادامه داد اما حالا باید روند درمانش را طی کند تا مشکلی جدی در ادامه فصل در ارتباط با این مصدومیت برایش پیش نیاید.