شوک به اتلتیکو: ستاره فرانسوی رباط داد

سپتامبر 17, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، اتلتیکو روز گذشته در مستایا با نتیجه سنگین ۳-۰ شکست خورد اما این تنها اتفاق تلخ برای اتلتیکو نبود چرا که در دقیقه ۴۴ توماس لمار را از دست داد. ستاره فرانسوی در یک صحنه از ناحیه زانو دچار مشکل شد و درخواست تعویض داد. او روی زمین نشسته بود و از درد به خود می پیچید و در نهایت با برانکارد به بیرون منتقل شد.

لمار که در این فصل بازی برابر رایووایه‌کانو را نیز به دلیل مصدومیت از دست داده بود، این بار مشکلش جدی تر است و در پایان بازی او به کمک عصا راه می رفت و برای رفتن داخل اتوبوس نیز به کمک هم تیمی هایش نیاز داشت.

هرچند هنوز شدت مصدومیت و مدت زمان دوری او از میادین مشخص نیست ولی مارکا نوشته که در اتلتیکو بسیار بدبین هستند و این بازیکن بین ۴ تا ۶ ماه دور از میادین خواهد ماند. مصدومیت او مشکوک به پارگی رباط صلیبی است و در بهترین حالت ممکن، تاندون آشیل او آسیب دیده که بازهم ماه ها او را دور از میادین نگه خواهد داشت.

در بیانیه تیم پزشکی باشگاه آمده است: «توماس لمار پس از مصدومیت در بازی برابر والنسیا به کمک برانکارد از زمین خارج شد و در اولین معاینه آسیب جدی به تاندون آشیل تشخیص داده شده است. روز یکشنبه (امروز) آزمایشات برای تایید تشخیص قطعی صورت خواهد گرفت.»