شروع پیشنهادهای اروپایی برای مهدی قایدی

ژانویه 12, 2022

۲ پیشنهاد جذاب اروپایی برای مهدی قایدی/ ستاره استقلالی در مسیر کاپیتان تیم ملی! مهدی قایدی به لطف ارایه بازی‌های خوب برای تیم شباب الاهلی مورد توجه باشگاه سلتیک قرار گرفته است.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، باشگاه شباب الاهلی در مذاکرات اول و دوم به باشگاه سلتیک اعلام کرده مهدی قایدی را تا پایان فصل حفظ خواهد کرد و در پایان فصل در مورد فروش او تصمیم خواهد گرفت اما باشگاه اسکاتلندی یک بار دیگر به باشگاه اماراتی نامه زده و با بالا بردن پیشنهاد مالی خود خواهان در اختیار گرفتن این بازیکن در تعطیلات زمستانی شده است. هنوز باشگاه اماراتی پاسخی به درخواست جدید اسکاتلندی‌ها نداده است.

خبر دیگر در این زمینه اینکه مهدی قایدی مورد توجه دو باشگاه مطرح هلند هم قرار گرفته است؛ آژاکس و آیندهوون. دو باشگاه بزرگ فوتبال هلند که معمولا بازیکنان جوان را در اختیار می‌گیرند و بعد با فروش آنها به باشگاه‌های مطرح به سود قابل توجهی دست می‌یابند.

هم اکنون علیرضا جهانبش در فوتبال هلند و در تیم فاینورد توپ می‌زند. دو باشگاه هلندی تاکید دارند که مهدی قایدی را در تعطیلات زمستانی به خدمت بگیرند. مهدی قایدی در ابتدای فصل با تیم شباب الاهلی قرارداد بست اما علاقمند است در ادامه مسیر راهی یک تیم مطرح اروپایی شود.

البته تصمیم گیری در مورد آینده او در حال حاضر که قرارداد دارد با باشگاه اماراتی است و گفته اگر در تعطیلات زمستانی به او اجازه خروج ندهند در تیم شباب الاهلی به بازی خود با اشتیاق ادامه خواهد داد.