شرط دمبله برای ماندن در بارسلونا

دسامبر 30, 2021

شرط دمبله برای ماندن در بارسلونا؛ موافقت با دستمزد مورد نظر ستاره فرانسوی

برخی گزارش‌ها از علاقه تیم‌های انگلیسی به جذب عثمان دمبله ستاره فرانسوی بارسلونا خبر می‌دهند.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، پس از به روی کار آمدن ژاوی در بارسلونا، اولویت این سرمربی ۴۱ ساله تمدید قرارداد با دمبله بود و در همان مراسم معارفه‌اش نیز روی این موضوع تاکید داشت. پس از آن خوان لاپورتا مذاکراتش را نماینده دمبله آغاز کرد، اما مشخص شد که موانعی سر راه بلوگرانا برای تمدید قرارداد وینگر فرانسوی وجود دارد.

فابریتزیو رومانو خبرنگار مشهور ایتالیایی مدعی است که روز چهارشنبه جلسه‌ای میان مدیربرنامه‌های دمبله و لاپورتا برگزار شد و در این جلسه نماینده دمبله موضع خود را به صورت روشن اعلام کرد و به لاپورتا گفتند که موکلش تنها در صورتی در نیوکمپ خواهد ماند که با دستمزد درخواست شده‌اش موافقت شود و به خاطر محدویت‌های ایجاد شده توسط لالیگا، به نظر می‌رسد که با پایان قرارداد دمبله در تابستان ۲۰۲۲، قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ به صورت رایگان از نیوکمپ خواهد رفت.

در ادامه رومانو ادعا کرد که دو تیم لیگ برتر حاضر هستند تا با پرداخت دستمزدی کلان، ستاره سابق دورتموند را به انگلیس بروند و مطابق انتظار یکی از این تیم‌ها، نیوکاسل است که می‌خواهد برای بقا در لیگ برتر بجنگد. رومانو اسمی از تیم دیگر نبرد.