تی وی تو
شباب الاهلی
عجمان

دوشنبه ۱۳ دی ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ امارات

فوتبال زنده شباب الاهلی و عجمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی شباب الاهلی و عجمان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی شباب الاهلی و عجمان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و عجمان امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده شباب الاهلی و عجمان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی شباب الاهلی عجمان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی شباب الاهلی عجمان را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال شباب الاهلی عجمان، شما می توانید بازی شباب الاهلی و عجمان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی شباب الاهلی عجمان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده شباب الاهلی و عجمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی شباب الاهلی عجمان

در دور یک چهارم لیگ کاپ امارات تیم شباب الاهلی موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم عجمان را شکست دهد و به دور بعد صعود کند . تیم شباب الاهلی که از دو بازیکن ایرانی مهدی قائدی و احمد نوراللهی در ترکیب خود برخوردار بود در دقیقه ۳۴ به گل اول خود دست یافت . حمدان الکمالی این گل را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و تیمش را پیش انداخت . نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید .

در نیمه دوم باز هم شباب الاهلی بود که گلزنی کرد و در دقیقه ۵۷ توسط عبدالرحمان به گل دوم رسید . در ادامه عجمان توانست یکی از گلها را در دقیقه ۶۵ توسط جاسم علی جبران کند و اختلاف را به یک گل برساند . بعد از این گل شباب الاهلی سرعت بازی را پایین آورد و سعی در حفظ نتیجه داشت که توانست به این مهم دست پیدا کند . شباب الاهلی توانست در پایان گزارش زنده بازی شباب الاهلی و عجمان با نتیجه دو بر یک از سد عجمان عبور کند و به جمع چهار تیم نهایی صعود کند . همچنین نوراللهی نود دقیقه برای تیمش بازی کرد و قائدی در دقیقه ۸۷ تعویض شد . 

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی عجمان

شباب الاهلیعجمان
۵۹مالکیت۴۱
۴شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۲
۵۲۹تعداد پاس۳۶۷
۴۵۷پاس صحیح۲۹۳
۸سانتر۱۳
۲کرنر۴
۱۳خطا۱۲
۰آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی عجمان