تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

شباب الاهلی
عجمان

جمعه ۲۷ مرداد ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ امارات

فوتبال زنده شباب الاهلی و عجمان . امروز جمعه ۲۷ مرداد و در چارچوب رقابتهای لیگ فوتبال امارات و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم های شباب الاهلی و عجمان بازی خواهند داشت. بازی شباب الاهلی و عجمان را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای بازی زنده فوتبال شباب الاهلی عجمان، شما می توانید بازی شباب الاهلی و عجمان زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی شباب الاهلی عجمان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده شباب الاهلی و عجمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی شباب الاهلی عجمان

در جریان بازی های یک چهارم نهایی لیگ کاپ امارات ، تیم ها عجمان و شباب الاهلی در مقابل هم قرار گرفتند. مهدی قایدی ، بازیکن ایرانی الاهلی در دقیقه ی ۳۲ برای این تیم گلزنی کرد تا ستاره ی الاهلی  در این نیمه باشد. در نیمه ی دوم علی رغم وجود موقعیت های خطرناک ، شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم و به این ترتیب پخش زنده بازی شباب الاهلی و عجمان با برتری الاهلی  و تک گل قائدی به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی عجمان

 

عجمان  شباب الاهلی
۶۵%مالکیت۳۵%
۲شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۲
۵۷۰تعداد پاس۳۱۶
۴۸۵پاس صحیح۲۴۹
۲۳سانتر۷
۵کرنر۳
۱۰خطا۱۱
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی شباب الاهلی عجمان

 

پخش آنلاین بازی شباب الاهلی عجمان

در دور یک چهارم لیگ کاپ امارات تیم شباب الاهلی موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم عجمان را شکست دهد و به دور بعد صعود کند . تیم شباب الاهلی که از دو بازیکن ایرانی مهدی قائدی و احمد نوراللهی در ترکیب خود برخوردار بود در دقیقه ۳۴ به گل اول خود دست یافت . حمدان الکمالی این گل را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و تیمش را پیش انداخت . نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید .

در نیمه دوم باز هم شباب الاهلی بود که گلزنی کرد و در دقیقه ۵۷ توسط عبدالرحمان به گل دوم رسید . در ادامه عجمان توانست یکی از گلها را در دقیقه ۶۵ توسط جاسم علی جبران کند و اختلاف را به یک گل برساند . بعد از این گل شباب الاهلی سرعت بازی را پایین آورد و سعی در حفظ نتیجه داشت که توانست به این مهم دست پیدا کند .

شباب الاهلی توانست در پایان بازی زنده شباب الاهلی و عجمان با نتیجه دو بر یک از سد عجمان عبور کند و به جمع چهار تیم نهایی صعود کند . همچنین نوراللهی نود دقیقه برای تیمش بازی کرد و قائدی در دقیقه ۸۷ تعویض شد . 

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی عجمان

شباب الاهلیعجمان
۵۹مالکیت۴۱
۴شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۲
۵۲۹تعداد پاس۳۶۷
۴۵۷پاس صحیح۲۹۳
۸سانتر۱۳
۲کرنر۴
۱۳خطا۱۲
۰آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی عجمان