تی وی تو
شباب الاهلی
النصر امارات

یکشنبه ۳۰ آبان ۱۹:۴۵

پخش زنده لیگ امارات

گزارش زنده فوتبال شباب الاهلی النصر امارات امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی شباب الاهلی و النصر امارات را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی شباب الاهلی و النصر امارات امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال شباب الاهلی و النصر امارات امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال شباب الاهلی و النصر امارات به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی شباب الاهلی النصر امارات را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال شباب الاهلی النصر امارات، شما می توانید بازی شباب الاهلی و النصر امارات زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال شباب الاهلی و النصر امارات را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

در فینال بازی های جام ریاست جمهوری امارات ، تیم شباب الاهلی و النصر با هم دیدار کردند. دقایق ابتدایی نیمه ی نخست به آرامی دنبال شد و انتظار داشتیم تا این نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد اما کارتابیا در دقیقه ی ۴۴ موفق شد دروازه ی النصر را باز کند . در نیمه ی دوم نیز بازی به همین ترتیب ادامه داشت . عبید در دقیقه ی ۸۱ موفق شد حساب کار را ۱-۱ کند ما شبابی ها که اصلا نمی خواستند کوتاه بیایند ، با دیگر در دقیقه ی  ۹۴ به دروازه ی حریف حمله کردند تا با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده فوتبال شباب الاهلی النصر امارات ، بار دیگر با ضربه ی کارتابیا به گل برسند و ۲-۱ پیروز این دیدار شوند.

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات