تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

شباب الاهلی
النصر امارات

جمعه ۵ آبان ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ امارات

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و النصر امارات . امروز جمعه ۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر امارات و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم های شباب الاهلی و النصر امارات بازی خواهند داشت. شباب الاهلی مقابل النصر امارات را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده فوتبال شباب الاهلی و النصر امارات به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی شباب الاهلی النصر امارات را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی سیزدهم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الاهلی و النصر در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. تالیسکا در دقیقه ی  ۵۳ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و پس از آن بازی در میانه ی میدان جریان یافت.

با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات او دوباره صاحب توپ شد و گل دوم تیمش را نیز وارد دروازه ی حریف کرد اما الیوسکی موفق شد کمی از این اختلاف بکاهد و نتیجه  ۲-۱ را برای این دیدار رقم زند.

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات

 

الاهلی النصر 
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۵
۴۲۶تعداد پاس۳۱۱
۳۵۲پاس صحیح۲۳۱
۲۷سانتر۱۳
۱۰کرنر۵
۱۳خطا۱۴
۳آفساید۰
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات

 

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی النصر امارات

۲۶ اردبهشت ۱۴۰۰

در فینال بازی های جام ریاست جمهوری امارات ، تیم شباب الاهلی و النصر با هم دیدار کردند. دقایق ابتدایی نیمه ی نخست به آرامی دنبال شد و انتظار داشتیم تا این نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد اما کارتابیا در دقیقه ی ۴۴ موفق شد دروازه ی النصر را باز کند . در نیمه ی دوم نیز بازی به همین ترتیب ادامه داشت . عبید در دقیقه ی ۸۱ موفق شد حساب کار را ۱-۱ کند ما شبابی ها که اصلا نمی خواستند کوتاه بیایند ، با دیگر در دقیقه ی  ۹۴ به دروازه ی حریف حمله کردند تا با نزدیک شدن به پایان پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و النصر امارات ، بار دیگر با ضربه ی کارتابیا به گل برسند و ۲-۱ پیروز این دیدار شوند.

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی النصر امارات

آخرین بروز رسانی : اکتبر 26, 2023