تی وی تو
شباب الاهلی
الضفره

سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۸:۴۵

پخش زنده لیگ امارات

بازی زنده شباب الاهلی و الضفره امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی شباب الاهلی و الضفره را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی شباب الاهلی و الضفره امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و الضفره

اگر برای دیدن فوتبال زنده شباب الاهلی و الضفره به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی شباب الاهلی الضفره را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی شباب الاهلی الضفره را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال شباب الاهلی الضفره، شما می توانید بازی شباب الاهلی و الضفره زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی شباب الاهلی الضفره، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده شباب الاهلی و الضفره را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی شباب الاهلی الضفره

در جریان بازی های هفته ی یازدهم لیگ برتر امارات ، تیم های شباب الاهلی و الظفره در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند اما ناگهان احمد نوراللهی در دقیقه ی ۷۱ موفق شد توپ را درون دروازه ی حریف جای دهد تا در پایان پخش زنده بازی شباب الاهلی الضفره شباب الاهلی به برتری ۱-۰ برسد.

 

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی الضفره – تی وی تو

 

شباب الاهلیالظفره 
۷۶%مالکیت۲۴%
۴شوت در چارچوب ۳
۱۲شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۲
۶کرنر۱
۹خطا۱۱
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی الضفره

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی الضفره

تیم های الظفره و شباب الاهلی در مرحله ی یک هشتم نهایی جام ریاست جمهوری امارات در مقابل هم صف آرایی کردند. کمالی در ۲۱ دقیقه ی ابتدایی این دیدار ضربه ی ایستگاهی تیمش را وارد دروازه ی حریف کرد تا الاهلی با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. در نیمه ی دوم الظفره ه به دنبال جبران این اختلاف امتیاز بود بازی را به خشونت کشاند اما این خشونت نیز راه به جایی نبرد و در این نیمه شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم.

در نهایت با پایان پخش زنده بازی شباب الاهلی و الضفره این الاهلی بود که با همان تک گل نیمه ی نخست به برتی ۱-۰ رسید و پیروز شد.

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی الضفره

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی الضفره