تی وی تو
شباب الاهلی
الجزیره

یکشنبه ۱۴ فروردین ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ امارات

بازی زنده فوتبال شباب الاهلی الجزیره امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی شباب الاهلی و الجزیره را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی شباب الاهلی و الجزیره امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و الجزیره امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال شباب الاهلی و الجزیره به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی شباب الاهلی الجزیره را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای گزارش زنده فوتبال شباب الاهلی الجزیره، شما می توانید بازی شباب الاهلی و الجزیره زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی شباب الاهلی الجزیره، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال شباب الاهلی و الجزیره را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی شباب الاهلی الجزیره

در ادامه ی بازی های هفته ی نوزدهم لیگ برتر امارات ، تیم های الجزیره و الاهلی با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا تیم ها در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند.

ادواردو در دقیقه ی ۶۰ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما در ادامه سرعت بازی کاهش یافت . در دقیقه ی ۹۰ حسن با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. بازیکنان الجزیره نیز از این فرصت استفاده کردند و در دقیقه ی ۹۲ با ضربه ی کوزانویچ به گل تساوی دست یافتند. با پایان پخش زنده فوتبال شباب الاهلی الجزیره دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند .

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی الجزیره

 

الاهلی الجزیره 
۵۹%مالکیت۴۱%
۲شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۵۴۸تعداد پاس۳۷۲
۶کرنر۳
۱۲خطا۱۲
۱آفساید۱
۱کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی شباب الاهلی الجزیره

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی الجزیره

تیم های الجزیره و الاهلی در یکی از پرگل ترین دیدار های هفته ی ششم لیگ برتر امارات در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار از سمت الجزیره طوفانی آغاز شد. این تیم با ضربه های ازکیل در دقیقه ی ۸ ، مبخوت در دقیقه ی ۱۲ و رمضان در دقیقه ی ۳۷ به گل رسید. تنها تلاش بازیکنان الاهلی برای جبران اختلاف امتیاز ، ضربه ی جسوس در دقیقه ی ۱۶ بود که باعث شد این نیمه با نتیجه ی ۳-۱ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم روند سریع و حملات سنگین دو تیم ادامه یافت. جسوس در دقیقه ی ۵۵ و خلیل در دقیقه ی ۶۸ برای بار دوم و سوم  دروازه ی الجزیره باز کردند. بازیکنان الجزیره نیز دست روی دست نزاشتند و مبخوت در دقیقه ی ۶۱ و ترائورس در دقیقه ی ۸۶ حملات موفقی به دروازه ی الاهلی  داشتند. در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال شباب الاهلی الجزیره دو تیم به نتیجه ی ۵-۳ رسیدند.

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی الجزیره

 

الجزیره الاهلی 
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۵۱۸تعداد پاس۴۷۳
۷کرنر۱
۱۷خطا۸
۱آفساید۳
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی شباب الاهلی الجزیره