تی وی تو
شباب الاهلی
آهال

جمعه ۲ اردیبهشت ۲۱:۴۵

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

بازی زنده شباب الاهلی و آخال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی شباب الاهلی و آخال را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی شباب الاهلی و آخال امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و آخال امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده شباب الاهلی و آخال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی شباب الاهلی آخال را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی شباب الاهلی آخال را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی شباب الاهلی آخال، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده شباب الاهلی و آخال را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال شباب الاهلی آخال، شما می توانید بازی شباب الاهلی و آخال زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی شباب الاهلی آخال

در جریان بازی های هفته ی اول لیگ قهرمانان آسیا ، تیم های آهال و شباب الاهلی در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم اما ، شاهد افزایش سرعت بازی و تعداد حملات بودیم. باسیمو در دقیقه ی ۷۵ و گانیف در دقیقه ی ۷۹ هر کدام یک گل برای تیم هایشان به ثمر رساندند تا پخش زنده بازی شباب الاهلی آخال با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی شباب الاهلی آخال

 

آهال  شباب الاهلی
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۲۸۶تعداد پاس۴۸۵
۲۲۲پاس صحیح۴۱۶
۱۶سانتر۱۶
۵کرنر۵
۲۱خطا۱۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی شباب الاهلی آخال