تی وی تو

فوتبال زنده شاهین بوشهر و خوشه طلایی ساوه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی شاهین بوشهر و خوشه طلایی ساوه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی شاهین بوشهر و خوشه طلایی ساوه امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال شاهین بوشهر و خوشه طلایی ساوه امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده شاهین بوشهر و خوشه طلایی ساوه به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی شاهین بوشهر خوشه طلایی ساوه را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی شاهین بوشهر خوشه طلایی ساوه را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال شاهین بوشهر خوشه طلایی ساوه، شما می توانید بازی شاهین بوشهر و خوشه طلایی ساوه زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی شاهین بوشهر خوشه طلایی ساوه، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده شاهین بوشهر و خوشه طلایی ساوه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی شاهین بوشهر خوشه طلایی ساوه

شاهین شهرداری بوشهر هفته بیستم لیگ دسته اول را با یک برد خارج از خانه به پایان برد.

شاهینی ها در گزارش زنده بازی شاهین بوشهر و خوشه طلایی ساوه میلاد صارمی را برای اولین بار در این فصل در ترکیب داشتند به مصاف میزبانی رفتند که در رده دوازدهم لیگ قرار داشت.

یک ضربه ایستگاهی توسط نخودکار خرید جدید شاهینی ها تبدیل به گل سه امتیازی باز شد و این برد تیم بوشهری را ۳۰ امتیاز کرد.در هفته ای که اکثر مدعیان پیروز شدند شاگردان مهابادی خارج از خانه با سه امتیاز مهم راهی بوشهر شدند و امیدوارانه به لیگ نگاه خواهند کرد.

پخش زنده بازی شاهین بوشهر خوشه طلایی ساوه

هفته سوم رقابت های لیگ دسته یک با انجام یک بازی دیگر پایان یافت و مصاف شاهین شهرداری بوشهر مقابل خوشه طلایی ساوه با پیروزی ۲ بر صفر شاهین پایان یافت.

در نیمه اول شوت ابراهیمی بوشهری و تک به تک خذیراوی از جمله مهمترین حوادث بازی بود که با واکنشهای گودرز داوودی به گل تبدیل نشد.در نیمه دوم تعویض های کمالوند نتیجه داد و صدری روی کرنر با یک ضربه سر دروازه خوشه طلایی را باز کرد.سهراب بختیاری زاده مدافع سابق تیم ملی ایران که روی نیمکت تیم ساوه ای نشسته بود ،بعد از گل با ارسالها سعی داشت به گل برسد اما خط دفاعی شاهینی ها در این بازی اجازه گلزنی به مهاجمان سهراب را نداد ضمن آنکه صادقی هم بدون اشتباه درون دروازه شاهین شهرداری ظاهر شد.

رمضانی دیگر تعویضی شاهینی ها در نیمه دوم بود که در دقیقه ۹۳ با یک ضذبه بغل پای دقیق تعداد گلهای شاهین را در این بازی به عدد دو رساند تا با پایان گزارش زنده بازی شاهین بوشهر و خوشه طلایی ساوه خیال بوشهری ها از بابت سه امتیاز راحت شود.