تی وی تو
شاختار دونتسک
شریف مولداوی

سه‌شنبه ۱۶ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده فوتبال شاختار دونتسک شریف مولداوی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی شاختار دونتسک و شریف مولداوی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی شاختار دونتسک و شریف مولداوی امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال شاختار دونتسک و شریف مولداوی امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال شاختار دونتسک و شریف مولداوی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی شاختار دونتسک شریف مولداوی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی شاختار دونتسک شریف مولداوی را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال شاختار دونتسک شریف مولداوی، شما می توانید بازی شاختار دونتسک و شریف مولداوی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی شاختار دونتسک شریف مولداوی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال شاختار دونتسک و شریف مولداوی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی شاختار دونتسک شریف مولداوی ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

در هفته نخست از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در گروه A تیم شریف مولداوی موفق شد در یک دیدار خانگی تیم شاختار را با نتیجه دو بر یک شکست دهد . آداما ترائوره هافبک بیست و شش ساله و اهل کشور مالی شریف توانست در دقیقه ۱۶ گل اول تیمش را به ثمر برساند . نیمه نخست با همین تک گل به پایان رسید .

در نیمه دوم نیز شاختار برای جبران نتیجه و به تساوی کشیدن بازی تلاش های فراوانی انجام داد اما باز این تیم شریف مولداوی بود که به گل رسید . در دقیقه ۶۲ مومو یاسامه مهاجم این تیم گل دوم تیمش را وارد دروازه شاختار کرد . شاختار که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت به شکل همه جانبه روی دروازه میزبان خود یورش برد اما نتوانست از سد دفاع منسجم شریف عبور کند و به گل برسد .

در پایان گزارش زنده فوتبال شاختار دونتسک شریف مولداوی شریف با این برد سه امتیاز بازی را کسب کرد موقتا در صدر جدول این گروه قرار گرفت

 

پخش زنده بازی شاختار دونتسک شریف مولداوی

 

شریفشاختار دونتسک
۲۵مالکیت۷۵
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۲
۲۲۸تعداد پاس۶۶۵
۱۶۱پاس صحیح۶۰۶
۱۱سانتر۳۷
۵کرنر۱۷
۷خطا۷
۱آفساید۰
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی شاختار دونتسک شریف مولداوی