تی وی تو
سپاهان
پاختاکور

جمعه ۲ اردیبهشت ۲۱:۴۵

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده بازی سپاهان و پاختاکور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی سپاهان و پاختاکور را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سپاهان و پاختاکور امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال سپاهان و پاختاکور امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده سپاهان و پاختاکور به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سپاهان پاختاکور را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی سپاهان پاختاکور را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی سپاهان پاختاکور، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده سپاهان و پاختاکور را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال سپاهان پاختاکور، شما می توانید بازی سپاهان و پاختاکور زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال سپاهان و پاختاکور

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و پاختاکور ازبکستان در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه ملک عبدالله شهر جده برگزار شد و با نتیجه سه بر یک به سود نماینده کشورمان به پایان رسید.

دیدار این دو تیم در نیمه نخست با مالکیت سپاهان بر توپ و میدان در دقایق ابتدایی همراه بود و این سپاهان بود که میل بیشتری برای رسیدن به گل نشان می‌داد. شاگردان نویدکیا چند موقعیت خوب گلزنی خصوصاً روی یک ضربه کرنر به دست آوردند اما به گل نرسیدند. با وجود برتری سپاهان اما این پاختاکور بود که روی تک موقعیت خود در نیم ساعت ابتدایی بازی توسط چران به گل رسید.

لحظات پس از گل پاختاکور، سپاهان نامنظم بازی می‌کرد و پتانسیل دریافت گل دوم را هم داشت اما رفته رفته بر بازی مسلط شد و در دقایق پایانی نیمه نخست موقعیت عالی گلزنی این تیم توسط حسینی از دست رفت تا در پایان پخش زنده بازی سپاهان و پاختاکور این تیم بازنده راهی رختکن شود.

پخش زنده بازی سپاهان و پاختاکور

 

پاختاکور سپاهان 
۴۶%مالکیت۵۴%
۱شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۰
۴۱۴تعداد پاس۴۸۲
۳۲۱پاس صحیح۳۹۳
۱۶سانتر۱۷
۳کرنر۸
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی سپاهان و پاختاکور

 

تیم های سپاهان و پاختاکور پس از سال ها و در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می شود که پاختاکور ۶ و سپاهان ۴ پیروزی از ۱۰ بازی اخیر خود را در کارنامه به ثبت رسانده اند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، از سایر آمار این بازی ها اطلاعات زیادی در دست نیست و همین موضوع پیش بینی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده بازی سپاهان و پاختاکور با ما همراه باشید تا این بازی جذاب را با هم به تماشا بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر این دو تیم