تی وی تو
بازی زنده  سپاهان هوادار

بازی زنده سپاهان هوادار

پخش زنده بازی سپاهان و هوادار امروز سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۹:۴۵ تیم‌های سپاهان و هوادار بازی خواهند داشت. سپاهان مقابل هوادار را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده فوتبال سپاهان و هوادار به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و
سپاهان
هوادار

سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۹:۴۵

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی سپاهان و هوادار امروز سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۹:۴۵ تیم‌های سپاهان و هوادار بازی خواهند داشت. سپاهان مقابل هوادار را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده فوتبال سپاهان و هوادار به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سپاهان هوادار را از تی وی تو تماشا کنید

در پایان زنده بازی سپاهان هوادار، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سپاهان و هوادار را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سپاهان و هوادار

۱۰ مهر ۱۴۰۱

هوادار و سپاهان در ورزشگاه دستگردی بازی هفته هفتم شان را برگزار کردند که این بازی با پیروزی مهمان اصفهانی به پایان رسید.

هوادار ابتدا مقابل سپاهان پیش افتاد اما سهل انگاری مدافعی که یک پنالتی به سپاهان داد بازی را از دست تیم ساکت الهامی خارج کرد. البته بازیکنان هوادار در نیمه دوم چند موقعیت مناسب گلزنی را از دست دادند و در دقیقه ۶۵ پخش زنده بازی سپاهان و هوادار هم بعد از برخورد توپ به دست مدافع سپاهان معتقد به پنالتی بودند که داور چنین اعتقادی نداشت و در نهایت این دیدار با نتیجه ۲ بر ۱ به سود سپاهان تمام شد.

پخش زنده بازی سپاهان و هوادار

 

پخش زنده فوتبال سپاهان و هوادار

۲۹ بهمن ۱۴۰۰

در چارچوب هفته سوم لیگ برتر، سپاهان میزبان هوادار بود. سپاهان می خواست به روند پیروزی های خود ادامه دهد و هوادار نیز در پی کسب امتیاز در لیگ بیست و یکم بود. در نیمه اول بازی سپاهان کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت اما دفاع خوب هوادار اجازه ایجاد موقعیت چندانی به طلایی پوشان نداد. در سوی دیگر میدان هوادار روی ضد حملات و ضربات شروع مجدد به دروازه سپاهان نزدیک می شد. بازی در نیمه اول ۴ دقیقه وقت تلف شده داشت و دلیل آن هم برخوردهای زیاد و آسیب دیدگی های پیاپی بازیکنان بود.

در نیمه دوم حملات و فشار سپاهان لحظه به لحظه بیشتر می شد اما شاگردان عنایتی با دفاع خوب اجازه خلق موقعیت به حریف نمی دادند. هوادار در آستانه گرفتن اولین امتیازش در لیگ برتر بود که در یک حمله تمام عیار دروازه خود را باز شده دید.

در پایان پخش زنده فوتبال سپاهان هوادار و با کسب این نتیجه سپاهان با ۹ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و هوادار نیز هنوز یکی از تیم های بدون امتیاز لیگ است.

 

پخش زنده بازی سپاهان و هوادار