تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

سپاهان
پیکان

سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال سپاهان پیکان، امروز سه‌شنبه ۷ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های سپاهان و پیکان بازی خواهند داشت. سپاهان مقابل پیکان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال سپاهان و پیکان

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته بیست‌ و نهم لیگ برتر ایران، تیم های سپاهان و پیکان با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش بازیکنان سپاهان همراه بود، این تیم موفق شد با نتیجه ۵-۰ حریف را شکست دهد.

یمه ی نخست با حملات کوبنده دو تیم همراه بود اما این مغانلو بود که موفق شد در دقیقه ۴۲ پخش زنده فوتبال سپاهان و پیکان سپاهان را به برتری ۱-۰ برساند و سپس با اخراج تمیروف، پیکان ۱۰ نفره وارد رختکن شد.

در نیمه دوم هیجان به اوج خود رسیده بود. رضاییان و نورافکن(دبل) و دوباره مغانلو برای سپاهان گلزنی کردند تا با ۵-۰ بازی، امیدی برای حریف باقی نگذارند.

پخش زنده فوتبال سپاهان و پیکان

پخش زنده بازی سپاهان و پیکان

۱۰ بهمن ۱۴۰۱

سپاهان و پیکان در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند. پیکان بازی را تهاجمی تر آغاز کرد و با پرسینگ از بالا روی دروازه سپاهان خیمه زد و خیلی زود هم به گل رسید اما بعد از این گل، سپاهان قدم به قدم خودش را به دروازه حریف نزدیک کرد.

حمله های سپاهان تا پایان نیمه اول با درخشش فرهاد مجد کرمانشاهی، ابراهیم صالحی و بهروز نوروزی فرد، راه به جایی نبرد. با شروع نیمه دوم اما سپاهان خیلی زود گل مساوی را به ثمر رساند و دو دقیقه بعد هم توپ را از خط دروازه عبور داد که داور گل دوم را خطا تشخیص داد و مانع ثبت بریس فرشاد احمدزاده شد. در ادامه سپاهان برای زدن گل دوم پشت سر هم حمله می کرد ولی این پیکان بود که به گل دوم رسید.

حمله های پراکنده و سراسیمه سپاهان  در ادامه پخش زنده فوتبال سپاهان پیکان جواب نداد و پیکان با مجتبی حسینی اصفهان را فتح کرد. این اولین شکست سپاهان در این فصل در نقش جهان بود. سپاهان تا قبل از این بازی در فصل جدید حتی یک گل هم در نقش جهان نخورده بود.

پخش زنده بازی سپاهان پیکان

پخش آنلاین بازی سپاهان و پیکان

۱۵ تیر ۱۴۰۰

سپاهان در یکی از حساس ترین بازی های هفته بیست و ششم لیگ برتر، میهمان پیکان تهران بود. به دلیل قطع برق نتوانستیم یک ربع اول بازی را تماشا کنیم اما پخش زنده تلویزیونی زمانی آغاز شد که سپاهان تیم هجومی میدان بود و پیکان با ضدحمله به دروازه حریف نزدیک می شد.

 روی یکی از همین ضد حملات در دقیقه ۲۷ علیرضا کوشکی پیکان را گل اول رساند. اما ۱۰ دقیقه بعد یکی از جنجالی ترین صحنه های این فصل لیگ برتر رقم خورد. روی ضربه ایستگاهی حاج صفی، بازیکنان پیکان محوطه را خالی کردند تا آفساید گیری کنند. 

در این لحظه چند بازیکن سپاهان در محوطه خالی پیکان حضور داشتند و سپاهان به گل رسید. پیکانی ها به شدت معترض بودند اما داور ها با هم مشورت کردند و این گل را صحیح اعلام دانستند. با این گل، جنجال های بعدش و شش دقیقه وقت تلف شده، نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی آرام تر دنبال شد. چند صحنه بحث برانگیز را در این نیمه نیز شاهد بودیم اما جنجال ها کمتر بود و توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا با پایان پخش زنده بازی سپاهان پیکان بازی با همان تساوی ۱-۱ تمام شود. سپاهان با این نتیجه ۵۳ امتیازی شد و پیکان ۳۵ امتیازی.

 

پخش زنده بازی سپاهان پیکان

دیدار زنده سپاهان و پیکان

۲۶ دی ۱۴۰۰

پیکان و سپاهان در هفته ی یازدهم لیگ برتر ایران با هم دیدار کردند. این دو تیم  ، هم امتیازی در جدول رده بندی بودند و به همین دلیل سه امتیاز این بازی می توانست به کار هر دو تیم بیاید و در نهایت این سپاهانی ها بودند که توانستند همه امتیازات بازی را به حساب خود بزنند.

آنها در این بازی بیشتر از حریف خود توپ و میدان را در اختیار داشتند و به بی انصافی نیست اگر بگوییم استحقاق این پیروزی خانگی را در نمایش هر دو نیمه خود نشان دادند. گل اول سپاهان در دقیقه ۱۶پخش زنده فوتبال سپاهان و پیکان با ضربه ی سروش رفیعی به ثمر رسید که پیکانیها توانستند با گل دقیقه ۶۵ آرش قادری آن را جبران کنند اما در ادامه مجددا غافلگیر شدند و در دقیقه ۷۴ گل دوم را دریافت و در نهایت بازی را واگذار کردند.

پیکان یک بار بعد از پذیرش گل، به بازی برگشت اما زور سپاهان و ستاره های این تیم خیلی بیشتر از پیکان بود. سجاد شهباززاده را باید مرد اول این بازی دانست. سپاهان با این برد خانگی ۱۹ امتیازی شده و در رتبه سوم قرار بگیرد. پیکان نیز با قبول این شکست در پله پنجم و امتیاز شانزده باقی ماند.

پخش زنده فوتبال سپاهان پیکان – تی وی تو

پخش آنلاین بازی سپاهان و پیکان

۱۵ تیر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سی ام لیگ برتر ایران ، تیم های سپاهان و پیکان به مصاف هم رفتند.  نیمه ی نخست این دیدار به آرامی برگزار شد و درست زمانی که همه منتظر بودند این دو تیم با نتیجه ی ۰-۰ به رختکن بازگردند ، دروازه ی پیکان با ضربه ی محبی در دقیقه ی ۴ وقت اضافه باز شد تا دو تیم نیمه ی دوم را با برتری ۱-۰ سپاهان آغاز کنند.

در دقیقه ی ۵۱ پخش زنده فوتبال سپاهان و پیکان با اشتباه بازیکنان سپاهان ، تیم پیکان یک ضربه ی ایستگاهی گرفت که مغانلو آن را به گل تساوی این دیدار بدل کرد. در ادامه اما روند بازی کند شد و دو تیم حمله ی موفقی نداشتند تا در نهایت این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پیکان سپاهان 
۲شوت در چارچوب ۰
۱شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۱
۲کرنر۶
۱۸ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۸
۴کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال سپاهان پیکان – تی وی تو

پخش فوتبال سپاهان مقابل پیکان از اینترنت

۲۲ آذر ۱۳۹۸

در دیداری از هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال، سپاهان و پیکان در استادیوم نقش جهان به مصاف هم رفتند و در پایان این سپاهان بود که توانست با نتیجه ۲ بر صفر میهمان خود را با شکست بدرقه کند.روی خطای مدافع پیکان بر روی کی‌روش استنلی داور اعلام پنالتی کرد و گولسیانی در دقیقه ۲۱ پشت توپ قرار گرفت و توانست این ضربه را تبدیل به گل کند.

در واپسین ثانیه های نیمه اول و در دقیقه ۲+۴۵ پخش زنده فوتبال سپاهان و پیکان ، امید نورافکن با یک شوت دیدنی خارج از محوطه جریمه توانست اختلاف گل را به دو برساند و سپاهانی ها با نتیجه ای امن و مطمئن به رختکن رفتند.

همچنین در دقیقه ۷۲ پیام نیازمند با دبل سیوی تماشایی توانست مانع از گلزنی پیکانی ها شود.سپاهان با این برد ۲۸ امتیازی شد و با بالاتر از استقلال ۲۶ امتیازی مجددا به صدر جدول بازگشت.

سپاهان پیکان 
۲شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۰
۳کرنر۸
۱۴ضربه ایستگاهی۲۴
۲۴خطا۱۴
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال سپاهان پیکان – تی وی تو

پخش آنلاین بازی سپاهان و پیکان

۵ آذر ۱۳۹۸

در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران, تیم‌های سپاهان و پیکان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم میزبان به پایان رسید تا سپاهان به جمع ۸ تیم نهایی این مسابقات راه پیدا کند.برای سپاهان محمد محبی در دقیقه ۱۳ و سجاد شهباززاده در دقیقه ۲+۴۵ موفق به گلزنی شدند.

گل پیکانی‌ها را هم شهریار مغانلو در دقیقه ۶۳ به ثمر رساند.قضاوت این مسابقه به عهده حمید حاج‌ملک بود. او به سعید واسعی و جلال علی‌محمدی از پیکان و مرتضی منصوری،ولادیمیر کومان و محمد محبی  از سپاهان کارت زرد نشان داد.

سپاهان پیکان 
۴۲%مالکیت۵۷%
۲شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴کرنر۶
۱۶ضربه ایستگاهی۱۳
۱۳خطا۱۶
۰کارت زرد۱

 

آخرین بروز رسانی : آگوست 28, 2023