تی وی تو

پخش زنده فوتبال سپاهان پیکان ‌

سپاهان اصفهان پیکان

جمعه ۲۶ دی ۱۵:۰۰

لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان پیکان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سپاهان اصفهان پیکان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سپاهان اصفهان پیکان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال سپاهان اصفهان – پیکان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سپاهان اصفهان پیکان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی سپاهان اصفهان پیکان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سپاهان اصفهان پیکان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سپاهان اصفهان پیکان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان پیکان- ۳۰ مرداد ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی سی ام لیگ برتر ایران ، تیم های سپاهان و پیکان به مصاف هم رفتند.  نیمه ی نخست این دیدار به آرامی برگزار شد و درست زمانی که همه منتظر بودند این دو تیم با نتیجه ی ۰-۰ به رختکن بازگردند ، دروازه ی پیکان با ضربه ی محبی در دقیقه ی ۴ وقت اضافه باز شد تا دو تیم نیمه ی دوم را با برتری ۱-۰ سپاهان آغاز کنند. در دقیقه ی ۵۱ با اشتباه بازیکنان سپاهان ، تیم پیکان یک ضربه ی ایستگاهی گرفت که مغانلو آن را به گل تساوی این دیدار بدل کرد. در ادامه اما روند بازی کند شد و دو تیم حمله ی موفقی نداشتند تا در نهایت این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پیکان  سپاهان 
۲ شوت در چارچوب  ۰
۱ شوت خارج از چارچوب ۲
۰ مهار دروازه بان ۱
۲ کرنر ۶
۱۸ ضربه ایستگاهی ۱۶
۱۶ خطا ۱۸
۴ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان پیکان- ۲۲ آذر ۹۸

در دیداری از هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال، سپاهان و پیکان در استادیوم نقش جهان به مصاف هم رفتند و در پایان این سپاهان بود که توانست با نتیجه ۲ بر صفر میهمان خود را با شکست بدرقه کند.روی خطای مدافع پیکان بر روی کی‌روش استنلی داور اعلام پنالتی کرد و گولسیانی در دقیقه ۲۱ پشت توپ قرار گرفت و توانست این ضربه را تبدیل به گل کند.در واپسین ثانیه های نیمه اول و در دقیقه ۲+۴۵، امید نورافکن با یک شوت دیدنی خارج از محوطه جریمه توانست اختلاف گل را به دو برساند و سپاهانی ها با نتیجه ای امن و مطمئن به رختکن رفتند.همچنین در دقیقه ۷۲ پیام نیازمند با دبل سیوی تماشایی توانست مانع از گلزنی پیکانی ها شود.سپاهان با این برد ۲۸ امتیازی شد و با بالاتر از استقلال ۲۶ امتیازی مجددا به صدر جدول بازگشت.

 

سپاهان  پیکان 
۲ شوت در چارچوب  ۱
۶ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۰
۳ کرنر ۸
۱۴ ضربه ایستگاهی ۲۴
۲۴ خطا ۱۴
۰ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان پیکان- ۵ آذر ۹۸

در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران, تیم‌های سپاهان و پیکان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم میزبان به پایان رسید تا سپاهان به جمع ۸ تیم نهایی این مسابقات راه پیدا کند.برای سپاهان محمد محبی در دقیقه ۱۳ و سجاد شهباززاده در دقیقه ۲+۴۵ موفق به گلزنی شدند. گل پیکانی‌ها را هم شهریار مغانلو در دقیقه ۶۳ به ثمر رساند.قضاوت این مسابقه به عهده حمید حاج‌ملک بود. او به سعید واسعی و جلال علی‌محمدی از پیکان و مرتضی منصوری،ولادیمیر کومان و محمد محبی  از سپاهان کارت زرد نشان داد.

 

سپاهان  پیکان 
۴۲% مالکیت ۵۷%
۲ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۳
۴ کرنر ۶
۱۶ ضربه ایستگاهی ۱۳
۱۳ خطا ۱۶
۰ کارت زرد ۱

 

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن