تی وی تو
سپاهان
نفت مسجد سلیمان

یکشنبه ۲ آبان ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال سپاهان اصفهان – نفت مسجد سلیمان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان – ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

تیم های سپاهان و نفت مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند. زردپوشان اصفهانی در این دیدار خانگی تلاش زیادی برای رسیدن به پیروزی انجام دادند اما باوجود بازی مالکانه‌ای که داشتند نتوانستند به گل برسند و مقابل دفاع چند لایه مسجد سلیمانی‌ها متوقف شدند. تاکتیک قلعه‌نویی برای باز کردن دروازه نفت روی توپ‌های بلند و ضربات ایستگاهی متمرکز بود که کارساز نشد.

در این دیدار تماشاگران زیادی از بازی استقبال نکردند و حدود ۳ هزار نفر به ورزشگاه نقش جهان اصفهان آمده بود. با پایان گزارش زنده بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان سپاهان هشت امتیازی شد و جای تراکتورسازی را در رده دوم گرفت. همچنین نفت مسجد سلیمان با چهار امتیاز در رده دهم قرار گرفت.

از حواشی این دیدار می‌توان به آتش‌بازی هواداران سپاهان در ابتدای بازی اشاره کرد که دود ناشی از این کار تا چند دقیقه تمام ورزشگاه را در بر گرفته بود. همچنین در دقیقه ۷۹، سوشا مکانی با مصدومیت شدیدی از ناحیه سر مواجه شد ولی توانست به بازی ادامه دهد.

 

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان

 

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان – ۱۶ آذر ۹۹

در آغاز هفته پنجم لیگ برتر بیستم ایران سپاهان در مسجد سلیمان مقابل نفت این شهر با نتیجه دور از انتظار ۳ بر ۱ شکست خورد تا روزهای سخت محرم نویدکیا در اصفهان خیلی زود فرا برسد.در دقیقه ۵ ساسان حسینی، مهاجم نفت مسجدسلیمان روی ارسال عباس بوعذار از نقطه کرنر توانست با ضربه سر دروازه سپاهان را باز کند. در دقیقه ۳۷ ضربه سر نژادمهدی مدافع سپاهان با اختلاف اندک از بالای دروازه نفت مسجدسلیمان به بیرون رفت. در دقیقه ۴۵ سانتر محمدرضا حسینی که تبدیل به یک موقعیت خطرناک شد را احمد گوهری دروازبان نفت به کرنر فرستاد. در وقت‌های تلف شده نیمه اول شوت سجاد شهباززاده از پشت محوطه جریمه وارد دروازه نفت مسجدسلیمان شد تا این دیدار در نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

در دقیقه ۶۴ حرکت سجاد جعفری در عمق خط دفاعی سپاهان و ضربه او در موحوطه جریمه منجر به گل دوم نفتی‌ها شد. در دقیقه ۷۰ گل روح الله باقری، مهاجم سپاهان از سوی داور مردود اعلام شد. در دقیقه ۷۲ شوت فرید بهزادی کریمی با واکنش پیام نیازمند منجر به گل نشد. در دقیقه ۸۰ روی یک ضربه کرنر مصطفی ناییج پور با ضربه سر دروازه نیازمند را باز کرد و گل سوم نفتی‌ها را به ثمر رساند. در ادامه تلاش دو تیم برای گلزنی بی‌نتیجه بود تا شاگردان مجتبی حسینی با این نتیجه ۶ امتیازی شوند و اولین پیروزی خود را در لیگ بیستم جشن بگیرند.

پخش زنده فوتبال سپاهان نفت مسجد سلیمان – تی وی تو

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان – ۱۷ بهمن ۹۸

در دیداری از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، سپاهان در روزی که میزبان نفت مسجدسلیمان بود با تساوی بدون گل متوقف شد تا برای دومین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام بماند. زردپوشان اصفهانی در این دیدار خانگی تلاش زیادی برای رسیدن به پیروزی انجام دادند اما باوجود بازی مالکانه‌ای که داشتند نتوانستند به گل برسند و مقابل دفاع چند لایه مسجد سلیمانی‌ها متوقف شدند. تاکتیک قلعه‌نویی برای باز کردن دروازه نفت روی توپ‌های بلند و ضربات ایستگاهی متمرکز بود که کارساز نشد.

در این دیدار تماشاگران زیادی از بازی استقبال نکردند و حدود ۳ هزار نفر به ورزشگاه نقش جهان اصفهان آمده بود. با این نتیجه سپاهان هشت امتیازی شد و جای تراکتورسازی را در رده دوم گرفت. همچنین نفت مسجد سلیمان با چهار امتیاز در رده دهم قرار گرفت.

از حواشی این دیدار می‌توان به آتش‌بازی هواداران سپاهان در ابتدای بازی اشاره کرد که دود ناشی از این کار تا چند دقیقه تمام ورزشگاه را در بر گرفته بود. همچنین در دقیقه ۷۹، سوشا مکانی با مصدومیت شدیدی از ناحیه سر مواجه شد ولی توانست به بازی ادامه دهد.

پخش زنده فوتبال سپاهان نفت مسجد سلیمان – تی وی تو

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نفت مسجد سلیمان – ۲۹ شهریور ۹۸

از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، سپاهان در مسجدسلیمان مهمان تیم نفت بود.در نیمه اول این دیدار دو تیم حملات جسته و گریخته ای داشتند اما موفق به گلزنی نشدند. در نیمه دوم نیز دو تیم تعویض های زودهنگامی داشتند؛ برای نفت مسجدسلیمان سجاد جعفری جانشین احسان تاییدی شد و در سپاهان هم کومان به جای علی قربانی وارد میدان شد.

در ادامه نیز امیر قلعه نویی، محسن الغسانی و مهدی ترکمان را برای تغییر نتیجه به میدان فرستاد و در سوی مقابل هم تارتار هر سه تعویض خود را تا دقیقه ۷۰ انجام داد تا سینگ و سعید آهنی به ترکیب نفت اضافه شوند.با وجود این تعویض ها، شاگردان قلعه نویی و تارتار نتوانستند موقعیت های خود را تبدیل به گل کنند تا سپاهان علی رغم تساوی پرسپولیس برابر استقلال، نتواند از موقعیت به وجود آمده نهایت استفاده را ببرد.

پخش زنده فوتبال سپاهان نفت مسجد سلیمان – تی وی تو