تی وی تو
سپاهان
نساجی مازندران

دوشنبه ۸ آذر ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال سپاهان اصفهان – نساجی مازندران به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سپاهان اصفهان نساجی مازندران را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

سپاهان اصفهان و نساجی قائمشهر در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۱ بر ۰ سپاهان به پایان رسید. بازی سریع آغاز شد و در همان دقیقه ۳ بود که محبی می توانست گل اول بازی را پس از جا گذاشتن دروازه بان نساجی به ثمر برساند ولی ضربه او به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد.

نمایش سریع و چشم نواز دو تیم اگرچه  زمین نامساعد ورزشگاه وطنی از زیبایی آن کاسته بود ولی ادامه پیدا کرد تا اینکه احسان حاج صفی در دقیقه ۲۰ با یک شوت تماشایی تیمش را پیش انداخت و خودش هم پس از ۴ سال بار دیگر با پیراهن سپاهان در لیگ گلزنی کرد. این پایان کار در نیمه اول نبود و سپاهانی ها روی صحنه ای که اعتقاد داشتند توپ در موقعیت آفساید به علی آل کثیر رسیده با اخراج محمد نژادمهدی یکی از مازندرانی های تیمشان مواجه شدند. در نیمه دوم به دلیل یک یار کمتری که طلایی پوشان داشتند، گولسیانی به جای سروش وارد زمین شد و محرم یک بازی تدافعی را برخلاف همیشه در دستور کار تیمش قرار داد.

با پایان گزارش زنده بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران و کسب این نتیجه سپاهان با ۴۴ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و نساجی نیز با ۱۶ امتیاز پانزدهم ماند.

 

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران

 

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران

 

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران – ۲۱ آذر ۹۹

نخستین دیدار از هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر بین تیم‌های سپاهان و نساجی در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد که این دیدار با پیروزی ۴ بر صفر تیم میزبان به پایان رسید.

گل اول شاگردان محرم نویدکیا در دقیقه ۲۱ توسط کی‌روش استنلی به ثمر رسید، محمدرضا حسینی در دقیقه ۴۰ زننده گل دوم سپاهانی‌ها بود و سجاد شهباززاده در دقایق ۴۴ و ۸۳  گل‌های سوم و چهارم سپاهان را وارد دروازه میهمان کرد. 

سپاهان که در هفته پنجم مقابل نفت مسجدسلیمان با نتیجه ۳ بر یک شکست خورده بود، در این هفته با زدن چهار گل و بدون آتش‌بازی و سروصدا جشنواره‌ای از گل به راه انداخت. سپاهان با پیروزی پرگل مقابل نساجی ۱۰ امتیازی شد (تفاضل گل ۲+) و با یک بازی بیشتر موقتاً به رتبه دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کرد. نساجی هم با همان هفت امتیاز قبلی (تفاضل گل ۱-) چهار پله در جدول سقوط کرد و در رتبه دهم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال سپاهان نساجی مازندران ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران – ۱۶ مرداد ۹۹

در دیداری از هفته ی بیست و هشتم لیگ برتر ایران ، تیم‌های سپاهان و نساجی در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که شاگردان قلعه نویی با یک گل مغلوب شدند. تک گل این بازی را محمد میری در دقیقه ی ۸  نیمه اول برای نساجی به ثمر رساند. نیمه ی دوم این دیدار به آرامی و با بازی دفاعی دو تیم به پایان رسید تا نساجی با همان یک گل به برتری برسد.

 

سپاهان نساجی مازندران
۴شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۴
۴کرنر۰
۱۸ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۸

 

 

پخش زنده فوتبال سپاهان نساجی مازندران ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی سپاهان اصفهان نساجی مازندران – ۱۴ آذر ۹۸

 

در ادامه رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال دیدار سپاهان و نساجی مازندران از ساعت ۱۶ در ورزشگاه‌ وطنی قائمشهرآغاز شد و با تساوی ۲ به ۲ به پایان رسید.سپاهان که صدرنشین رقابت های لیگ برتر بود نتوانست در این دیدار به پیروزی برسد تا با کسب یک امتیاز ۲۴ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت.

در دقیقه ۲ این دیدار، روی حرکتی که زردپوشان سپاهان از سمت چپ انجام دادند، رضا میرزایی صاحب توپ شد و با ورود به محوطه جریمه نساجی و ارسال پاس رو به عقب، فرصت بسیار خوبی برای نورافکن ایجاد کرد و این بازیکن هم دروازه نساجی را باز کرد. در ادامه این دیدار در دقیقه ۵۷ روی یک ارسال بلند پشت محوطه جریمه سپاهان، محمد ممشلی صاحب توپ شد و با یک پاس در عمق، محمد عباس‌زاده را با دروازه‌بان حریف تک به تک کرد تا این بازیکن گل نخست تیمش را به ثمر برساند.

پس از به ثمر  رسیدن گل تساوی نساجی، در دقیقه ۶۶ روی یک ارسال بلند که از سمت چپ محوطه جریمه سپاهان انجام شد و توپ روی سر محمد ممشلی فرود آمد تا این بازیکن گل دوم تیمش را به ثمر برساند. در ادامه سپاهانی‌ها که تیم شکست خورده میدان بودند، با طراحی حملاتی سعی در جبران نتیجه داشتند. شاگردان قلعه‌نویی در دقیقه ۶۸ صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و با استفاده از این فرصت، توپ را روی دروازه نساجی ارسال کردند و در ادامه محمدرضا مهدی زاده صاحب توپ شد  و با یک ضربه سر گل تساوی را برای تیمش به ثمر رساند.

با این نتیجه سپاهان ۲۴ امتیاز شد و با توجه به برتری استقلال برابر شهرخودرو، جایگاه خود را در صدر جدول از دست داد و به جایگاه دوم جدول سقوط کرد.

 

نساجی مازندرانسپاهان 
۴شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۸
۶کرنر۳
۲۴ضربه ایستگاهی۱۸
۱۸خطا۲۴
۱کارت زرد۰

 

 

پخش زنده فوتبال سپاهان نساجی مازندران ‌ – تی وی تو