تی وی تو
سپاهان
صنعت نفت آبادان

جمعه ۱۲ فروردین ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده سپاهان صنعت نفت آبادان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سپاهان صنعت نفت آبادان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ برتر ایران از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سپاهان صنعت نفت آبادان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده سپاهان و صنعت نفت آبادان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سپاهان صنعت نفت آبادان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سپاهان صنعت نفت آبادان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سپاهان صنعت نفت آبادان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سپاهان صنعت نفت آبادان

سپاهان و صنعت نفت آبادان در چارچوب رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۴-۱ سپاهان خاتمه یافت.سپاهان در نیمه اول نمایشی عالی داشت و توانست با دو گل از حریف پیش بیفتد. البته پیش از گل اول سپاهان در دقیقه پنج، شوت سرکش بازیکن نفت تیرک افقی دروازه نیازمند را به لرزه درآورد و لحظاتی بعد این سپاهان بود که با گل این صحنه زیبا را تلافی کرد. سپاهان بعد از گل برترین خود را به حریف دیکته کرد. سروش رفیعی، سجاد شهباززاده و سیدمحمد حسینی که هر سه در دو گل سپاهان نقش مستقیم داشتند از بهترین های سپاهان بودند و روی گل ها خلاقیت خود را به نحو احسن نشان دادند.

در نیمه دوم این نفت آبادان بود که بازی را هجومی آغاز کرد و دقیقه ۷۱ با گل خالقی فر مزد حملاتش را گرفت. بعد از این گل اما ورق برگشت و سپاهان دوباره تیم برتر میدان شد تا با دو گل دقایق ۸۳ و ۹۴ شهباز زاده و پورقاز، طلایی پوشان پیروز قاطع این دیدار حساس باشند.

در پایان پخش زنده بازی سپاهان صنعت نفت آبادان سپاهان با این پیروزی ۵۶ امتیازی شد تا کورس قهرمانی کماکان با بالاترین حساسیت ادامه پیدا کند.

 

پخش زنده بازی سپاهان صنعت نفت آبادان

 

پخش زنده فوتبال سپاهان صنعت نفت آبادان

تیم های نفت آبادان و سپاهان که دیدارشان  به علت آلودگی هوا لغو شده بود در چهارچوب هفته دوازدهم لیگ بیستم مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار با برتری ۲-۱ سپاهان در خانه حریف به پایان رسید.شاگردان محرم نویدکیا در دیداری زیبا و جذاب که موقعیت های زیادی را بر روی دروازه صنعت نفت خلق کردند، موفق شدند به لطف گل دقایق پایانی مهدی زاده از سد میزبان خود عبور کرده و هم امتیاز با استقلال و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم بایستند.

این اولین باخت نفت در آبادان است. پیش از این شاگردان پورموسوی تمامی مسابقات خود را در ورزشگاه خانگی با پیروزی پشت سر گذاشته بودند. سپاهان با این برد ۲۲ امتیازی شد و جای نفت را در رده دوم جدول گرفت. شاگردان محرم نوید کیا با سه تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال صدرنشین در رده دوم قرار دارد و در واقع زردپوشان اصفهانی در سه میلی‌متری استقلال  هستند.

 

پخش زنده فوتبال سپاهان صنعت نفت – تی وی تو

 

پخش زنده بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان

تیم های فوتبال سپاهان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و ششم لیگ برتر در اصفهان به مصاف هم رفتند. این مسابقه در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان تمام شد.در این بازی محمدرضا مهدی زاده برای سپاهان گلزنی کرد تا شاگردان امیر قلعه نویی بعد از سه هفته، طعم پیروزی را بچشند.سپاهان در این مسابقه علاوه بر گل، موقعیت های دیگری هم برای پیروزی داشت. این تیم در نیمه نخست صاحب یک ضربه پنالتی شد اما محمد محبی در دقیقه ۷ این پنالتی را هدر داد.

البته سروش رفیعی هافبک سپاهان در دقایق اضافه نیمه نخست با دریافت کارت قرمز از سوی سید مهدی سیدعلی داور مسابقه از زمین بازی اخراج شد تا سپاهانی ها در نیمه دوم با ۱۰ بازیکن بازی کنند. بازی رفت دو تیم با نتیجه ۴ بر ۲ به سود صنعت نفت تمام شده بود. در آن مقطع زمانی، دراگان اسکوچیچ سرمربی صنعت نفت بود. اسکوچیچ که امروز سرمربی تیم ملی ایران است، با حضور در ورزشگاه نقش جهان از نزدیک شاهد این بازی بود.سپاهان با این پیروزی ۴۴ امتیازی شد و در رده سوم جدول باقی ماند تا با تراکتور و شهر خودرو رقابت نزدیکی برای کسب سهمیه آسیایی داشته باشد. صنعت نفت هم با باخت امروز ۳۷ امتیازی و در رده هفتم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال سپاهان صنعت نفت – تی وی تو

 

پخش بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان

در دیداری معوقه از هفته یازدهم لیگ برتر نفت آبادان در روزی که میزبان سپاهان بود موفق به کسب پیروزی ۴ بر ۲ شد.بازی با حملات آغاز شد و این تیم خیلی زود توسط عیسی آل‌کثیر به گل رسید. در ادامه سپاهان کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت و پیش از پایان نیمه دوم دو بار دروازه نفت را باز کرد تا شاگردان قلعه‌نویی با برتری در نیمه نخست به رختکن بروند.

در نیمه دوم شرایط بازی به سود نفت آبادان تغییر کرد و شاگردان اسکوچیچ دو بار توسط محمد قریشی و محمد اهل شاخه در دقایق ۵۲ و ۷۰ به گل رسیدند. این پایان کار نبود و نفت یک بار دیگر در دقیقه ۸۲ توسط طالب ریکانی به گل رسید و در نهایت با حساب ۴ بر ۲ مقابل سپاهان به پیروزی دست یافت.این نخستین شکست فصل سپاهان بود و با این نتیجه سپاهانی‌ها با ۳۱ امتیاز در رده دوم جدول باقی ماندند. نفت آبادان نیز با کسب هشتمین پیروزی فصل ۳۰ امتیازی شدند و با سبقت گرفتن از استقلال و شهر خودرو و با تفاضل گل کمتر نسبت به تراکتور در رده چهارم جدول قرار گرفتند.

پخش زنده فوتبال سپاهان صنعت نفت – تی وی تو

 

نفت آبادانسپاهان 
۶شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۲
۴کرنر۸
۱۹ضربه ایستگاهی۱۷
۱۷خطا۱۹
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال سپاهان صنعت نفت – تی وی تو

پخش زنده فوتبال سپاهان و صنعت نفت آبادان

در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم صنعت نفت آبادان و سپاهان، به مصاف یکدیگر رفتند. دو تیم در پایان این دیدار به تساوی بدون گل، رضایت دادند.دقایق ابتدایی بازی با مالکیت و حملات بیشتر شاگردان امیر قلعه نویی همراه بوده است. در دقیقه ۲۰، بازیکنان سپاهان صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی ایده آل شدند که با بی دقتی سپیدپوشان اصفهانی، این موقعیت گلزنی با برخورد به بازیکنان خودی به هدر رفت. در دقیقه ۲۷، ارسال سعید آقایی در دهانه دروازه به علی قربانی رسید که مهاجم سپاهان به بدترین شکل ممکن، این فرصت گلزنی را از دست داد. در دقیقه ۳۴، باز این جعفر سلمانی از صنعت نفت بود که صاحب فرصت گلزنی شد که ضربه او را مدافعان سپاهان برگشت دادند. نیمه اول بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان می رسد.

نیمه دوم بازی با موقعیت خوب بازیکنان نفت آبادان آغاز گشت. در دقیقه ۴۷، ضربه بالوتلی می رفت تا زردپوشان آبادانی را به اولین گل خود در این بازی برساند که واکنش بسیار خوبِ پیام نیازمند مانع از گلزنی بالوتلی شد. نیازمند در برخورد با تیرک دروازه، مصدوم شد که با کمک کادر پزشکی سپاهان، این دروازه بان خب سپاهان، مشکلی برای ادامه بازی ندارد. بازی در این دقایق کم افت و خیز دنبال می شود و دو تیم از شدت حملاتشان کاسته شده است. در دقیقه ۸۰، بازیکنان صنعت نفت صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که ضربه خطرناک بازیکنان این تیم به شکل خطرناکی از کنار دروازه سپاهان عبور کرد تا نتیجه این بازی همچنان بدون گل دنبال شود. با سوت داور بازی، دو تیم صنعت نفت و سپاهان به تساوی بدون گل، رضایت می دهند.

 

پخش زنده فوتبال سپاهان صنعت نفت – تی وی تو