تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

سپاهان
استقلال خوزستان

پنجشنبه ۲ آذر ۱۶:۴۵

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال سپاهان استقلال خوزستان، امروز پنجشنبه ۲ آذر و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۶:۴۵ تیم های سپاهان و استقلال خوزستان بازی خواهند داشت. سپاهان مقابل استقلال خوزستان را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده سپاهان و استقلال خوزستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سپاهان استقلال خوزستان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش بازی سپاهان مقابل استقلال خوزستان را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی سپاهان استقلال خوزستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده سپاهان و استقلال خوزستان را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال سپاهان استقلال خوزستان، شما می توانید بازی سپاهان و استقلال خوزستان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی سپاهان استقلال خوزستان

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

در جریان بازی ها هفته سی ام لیگ برتر ایران، تیم های سپاهان و استقلال خوزستان با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با گل های کیروش استنلی و عزت‌الله پورقاز و برتری ۲-۰ سپاهان به پایان رسید. در نیمه دوم اما علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، با برتری سپاهان به اتمام رسید.

پخش زنده فوتبال سپاهان استقلال خوزستان

آخرین بروز رسانی : نوامبر 22, 2023