تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

سپاهان
آلمالیق

دوشنبه ۱۵ آبان ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده فوتبال سپاهان آلمالیق. امروز دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم های سپاهان و آلمالیق بازی خواهند داشت. سپاهان مقابل آلمالیق را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال سپاهان و آلمالیق

اگر برای دیدن فوتبال زنده سپاهان و آلمالیق و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سپاهان آلمالیق را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و بازی زنده تیم های سپاهان و آلمالیق را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی سپاهان مقابل آلمالیق را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی سپاهان آلمالیق، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده سپاهان و آلمالیق را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال سپاهان آلمالیق، شما می توانید بازی سپاهان و آلمالیق زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی سپاهان آلمالیق

۱ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، تیم های آلمالیق و سپاهان با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار ا گل های رضاییان و میراحدو و تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید.

در نیمه دوم سپاهان بسیار عالی عمل گرد و تقریبا راه هرگونه حمله را بر حریف بسته بود. رضاییان و اسدی به ترتیب دو بازیکنی بودند که در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال سپاهان آلمالیق برای سپاهان گلزنی کردند تا در نهایت این دیدار جذاب با پیروزی ۳-۱ نماینده ایران به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال سپاهان آلمالیق

آلمالیق سپاهان 
۳۶%مالکیت۶۴%
۲شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۳۰۳تعداد پاس۵۳۹
۲۲۳پاس صحیح۴۶۱
۱۰سانتر۱۵
۴کرنر۴
۹خطا۸
۱آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال سپاهان آلمالیق

پخش زنده فوتبال سپاهان آلمالیق

۱ آبان ۱۴۰۲

تیم آلمالیق و سپاهان برای اولین بار و در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که آلمالیق در ۴ و سپاهان در ۸ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند.

با توجه به سایر آمار این بازی‌ها که در زیر مشاهده می‌کنید، سپاهان شرایط بهتری نسبت به حریف خود، آلمالیق دارد ولی باید دید که بازیکنان این تیم چگونه خود را برای این دیدار آماده کرده‌اند.

در پخش زنده فوتبال سپاهان آلمالیق با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال سپاهان آلمالیق

آخرین بروز رسانی : نوامبر 5, 2023