تی وی تو

گزارش زنده فوتبال سویا کوردوبا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی سویا و کوردوبا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا و کوردوبا امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال سویا و کوردوبا امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال سویا و کوردوبا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سویا کوردوبا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی سویا کوردوبا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال سویا کوردوبا، شما می توانید بازی سویا و کوردوبا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی سویا کوردوبا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال سویا و کوردوبا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سویا کوردوبا ۲۵ بهمن ۹۳

در هفته بیست و سوم از لالیگای اسپانیا تیم سویا موفق شد در ورزشگاه خانگی خود ” خوان سانچز پیسخوان ” تیم کوردوبا را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد . گژگوژ کریچوویاک مهاجم لهستانی سویا در دقیقه ۳۸ گل اول تیمش و این دیدار را به ثمر رساند . در ادامه کارلوس باکا توانست در دقیقه ۴۴ اختلاف را به دو گل برساند . نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید .

پاتریک اکنگ هافبک کامرونی کوردوبا که در شروع نیمه دوم به میدان آمده بود در دقیقه ۵۴ با کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد و کار را برای تیمش به شدت سخت کرد . در ادامه نیز کریچوویاک زننده گل اول سویا نیز با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد تا هر دو تیم ده نفره به کار خود ادامه دهند . سه دقیقه بعد از این اخراج ویسنته ایبورا توانست برای بار سوم برای سویا گلزنی کند و اختلاف را به سه گل برساند . بعد از گل سوم سویا دیگر اتفاق خاصی در بازی رخ نداد و این زیردریایی های زرد بودند که در پایان گزارش زنده فوتبال سویا کوردوبا توانستند پیروز از این مسابقه خارج شوند . 

پخش زنده بازی سویا کوردوبا

 

سویاکوردوبا
۶۰مالکیت۴۰
۹شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۵
۸کرنر۱
۱۸خطا۱۶
۳آفساید۰
۰کارت زرد۱
۱کارت قرمز۱

پخش زنده بازی سویا کوردوبا