تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

سویا
کوردوبا

جمعه ۲۳ تیر ۲۰:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

بازی زنده سویا و کوردوبا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی سویا و کوردوبا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا و کوردوبا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال سویا و کوردوبا امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده سویا و کوردوبا و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سویا کوردوبا را از تی وی تو تماشا کنید

تماشای پخش زنده فوتبال یکی از لذت بخش ترین کارهاست و جزو تفریحات میلیون ها نفر در سراسر دنیا محسوب می شود . تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های مختلف در سراسر دنیا طرفدار دارد و همه ما خاطرات بسیاری از اتفاقات این بازیها در ذهن داریم .

اگر شما هم از تماشای بازیهای فوتبال زنده لذت می برید و طرفدار تیم خاصی هستید . اگر دنبال سایتی هستید که پخش زنده فوتبال روز دنیا را رایگان و آنلاین در اختیار شما قرار دهد ، در تی وی تو به تمام خواسته های خود خواهید رسید!

سالها از زمانی که تلویزیون تنها رسانه تصویری برای تماشای پخش زنده فوتبال و رقابت های ورزشی بوده گذشته است . با رشد اینترنت و تلفن های هوشمند محدودیت های بسیاری از میان رفته و شما از هر جایی که به گوشی هوشمند و اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید به صورت زنده از تلویزیون های آنلاین و سایت ها و اپلیکیشن های پخش زنده فوتبال مثل تی وی تو ، بازی فوتبال تیم مورد علاقه خود را تماشا کنید.

چطور پخش زنده بازی سویا کوردوبا را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی سویا کوردوبا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده سویا و کوردوبا را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال سویا کوردوبا، شما می توانید بازی سویا و کوردوبا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی سویا کوردوبا

در هفته بیست و سوم از لالیگای اسپانیا تیم سویا موفق شد در ورزشگاه خانگی خود ” خوان سانچز پیسخوان ” تیم کوردوبا را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد . گژگوژ کریچوویاک مهاجم لهستانی سویا در دقیقه ۳۸ گل اول تیمش و این دیدار را به ثمر رساند . در ادامه کارلوس باکا توانست در دقیقه ۴۴ اختلاف را به دو گل برساند . نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید .

پاتریک اکنگ هافبک کامرونی کوردوبا که در شروع نیمه دوم به میدان آمده بود در دقیقه ۵۴ با کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد و کار را برای تیمش به شدت سخت کرد . در ادامه نیز کریچوویاک زننده گل اول سویا نیز با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد تا هر دو تیم ده نفره به کار خود ادامه دهند . سه دقیقه بعد از این اخراج ویسنته ایبورا توانست برای بار سوم برای سویا گلزنی کند و اختلاف را به سه گل برساند . بعد از گل سوم سویا دیگر اتفاق خاصی در بازی رخ نداد و این زیردریایی های زرد بودند که در پایان پخش زنده فوتبال سویا کوردوبا توانستند پیروز از این مسابقه خارج شوند .

پخش زنده بازی سویا کوردوبا

 

سویاکوردوبا
۶۰مالکیت۴۰
۹شوت در چارچوب۳
۶شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۵
۸کرنر۱
۱۸خطا۱۶
۳آفساید۰
۰کارت زرد۱
۱کارت قرمز۱

پخش زنده بازی سویا کوردوبا