تی وی تو

پخش زنده فوتبال سویا کراسنودار

پخش زنده فوتبال سویا کراسنودار

سویا کراسنودار

شروع پخش زنده : چهارشنبه ۱۴ آبان ۲۳:۳۰

سویا کراسنودار

چهارشنبه ۱۴ آبان ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی سویا کراسنودار امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سویا کراسنودار را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا کراسنودار امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال سویا – کراسنودار به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سویا کراسنودار را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی سویا کراسنودار را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سویا کراسنودار را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سویا کراسنودار را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سویا کراسنودار – ۲۲ آذر ۹۷

در هفته پایانی رقابت های لیگ اروپا، سویا با ۳ گل موفق شد میهمان روس خود را مغلوب کند. بازیکنان سویا در حدی بازی را طوفانی آغاز کردند که  ویسام بن‌یدر دو بار در دقایق ۵ و ۱۰ دروازه میهمان را گشود. بعد از این دو گل٫ بازیکنان کراسنودار حمله را آغاز کردند و بازی هیجانی خاصی به خود گرفت اما ثمر بخش نبود و نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به سود سویا به پایان رسید. نیمه دوم با حملات خشونت آمیز روس ها آغاز شد. در دقیقه ۴۹ ٫ اور بانگا با ضربه ای جانانه برای سومین بار دروازه میهمان را گشود. بعد از این گل هر دو تیم حملات خود را آغاز کردند اما تغییری در نتیجه حاصل نشد.

سویا کراسنودار
۵۸٪ مالکیت ۴۲٪
۷ شوت در چارچوب ۳
۴ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۴
۶۲۴ تعداد پاس ۴۴۵
۵۴۸ پاس صحیح ۳۶۲
۵ سانتر ۲
۷ کرنر ۲
۱۱ ضربه ایستگاهی ۱۲
۱۲ خطا ۱۲
۲ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۲
۰ کارت قرمز ۱

پخش زنده بازی سویا کراسنودار – ۱۲ مهر ۹۷

در ادامه رقابت های لیگ اروپا، تیم کراسنودار روسیه موفق شد حریف اسپانیایی خود را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست دهد.در هر دو نیمه شاهد یک بازی آرام از هر دو تیم بودیم. در دقیقه ۴۳ نولیتو تنها گل سویا را به ثبت رساند. در نیمه دوم روس ها تلاش زیادی برای از بین بردن اختلاف کردند که خوشبختانه موثر واقع شد و در دقیقه ۷۲ دروازه حریف را به سود خود گشودند. از دقیقه ۷۴ ٫ بازیکنان کراسنودار شیوه بازی را تغییر داده و حملات خود را آغاز کردند. دومین گل کراسنودار در دقیقه ۸۸ به ثبت رسید و بازی با نتیجه ۳-۱ به پایان رسید.

 

کراسنودار   سویا
۴۹٪ مالکیت ۵۱٪
۴ شوت در چارچوب ۳
۱۱ شوت خارج از چارچوب ۹
۲ مهار دروازه بان ۲
۵۰۵ تعداد پاس ۵۰۴
۴۰۸ پاس صحیح ۳۹۰
۵ سانتر ۳
۳ کرنر ۲
۶ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۱ خطا ۶
۳ آفساید ۱

 

 

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان