تی وی تو
سویا
کادیز

شنبه ۱۵ مرداد ۲۳:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

بازی زنده فوتبال سویا کادیز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سویا کادیز را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا کادیز امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال سویا و کادیز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سویا کادیز را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سویا کادیز را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سویا کادیز را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال سویا و کادیز

در جریان بازی های هفته ی نوزدهم لالیگا ، تیم های سویا و کادیز در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

اما در نیمه ی دوم شاهد حملات سنگین تر سویا بودیم ا ای که ای تیم در همان دقایق ابتدایی موفق شد با ضربه ی دیدنی اوکامپوس قفل دروازه ی حریف را باز کند. در ادامه اما بازی در میانه ی میدان جریان یافت تا پخش زنده بازی سویا و کادیز با برتری ۱-۰ سویا به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی سویا و کادیز

 

کادیز سویا 
۲۵%مالکیت۷۵%
۲شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۲
۲۵۴تعداد پاس۷۷۲
۱۶۵پاس صحیح۷۰۱
۱۳سانتر۲۵
۲کرنر۸
۴خطا۹
۲آفساید۴
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی سویا و کادیز

 

پخش زنده بازی سویا و کادیز

در هفته بیستم لالیگای اسپانیا تیم سویا موفق شد در ورزشگاه خانگی خود رامون سانچز پیسخوان تیم کادیز را با هتریک مهاجم مراکشی خود با نتیجه سه بر صفر شکست دهد . سویا که در این دیدار تیم برتر میدان بود و با داشتن هشتاد درصد از مالکیت توپ و میدان این امر را اثبات کرد موفق شد در دقیقه ۳۵ توسط یوسف النصیری به گل اول دست پیدا کند . چهار دقیقه بعد ار این گل بار دیگر النصیری دروازه کادیز را گشود و اختلاف را به دو گل رساند . نیمه اول با همین دو گل و برتری سویا پایان یافت .

در نیمه دوم هم این سویا بود که مالک توپ و میدان بود و روی دروازه میهمان خود توپ میریخت . شاگردان لوپتگی موفق شدند در دقیقه ۶۲ باز هم توسط یوسف النصیری به گل سوم برسند و برتری خود را تثبیت کنند . بعد از این گل تیم سویا سرعت بازی را کاهش داد و سعی در حفظ توپ داشت . در نهایت با پایان پخش زنده بازی سویا و کادیز هم تا اتمام مسابقه اتفاق خاص دیگری رخ نداد و این سویا بود که با هتریک النصیری توانست به پیروزی برسد و سه امتیاز این دیدار را کسب کند . 

پخش زنده بازی سویا کادیز

 

سویاکادیز
۸۰مالکیت۲۰
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۷۰۹تعداد پاس۱۶۷
۶۳۹پاس صحیح۹۴
۲۶سانتر۱۷
۷کرنر۶
۱۲خطا۶
۳آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی سویا کادیز