تی وی تو
فوتبال  سویا ویارئال زنده

فوتبال سویا ویارئال زنده

سویا
ویارئال

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۷:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال سویا ویارئال امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم‌های سویا و ویارئال بازی خواهند داشت. سویا مقابل ویارئال را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی سویا ویارئال را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده سویا و ویارئال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی سویا ویارئال را از تی وی تو دنبال کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سویا ویارئال را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سویا ویارئال را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال سویا ویارئال

۱۲ آذر ۱۴۰۲

سویا در هفته پانزدهم لالیگا میزبان ویارئال بود که این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

 نیمه‌نخست به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم با ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان دو تیم، این موقعیت های طلایی از دست رفت تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی بالاخره طلسم بازی شکسته شد.

سالاس در دقیقه ۷۵ پخش زنده فوتبال سویا ویارئال و مورالس در دقیقه ۷۷ برای تیم هایشان گلزنی کردند تا تساوی ۱-۱ برای این دیدار به ثبت برسد.

پخش زنده فوتبال سویا ویارئال

سویا ویارئال 
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۴۹۴تعداد پاس۳۹۵
۴۴۴پاس صحیح۳۴۶
۵۹سانتر۹
۸کرنر۴
۶خطا۱۶
۱آفساید۰
۳کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال سویا ویارئال

پخش زنده بازی سویا ویارئال

۲۷ شهریور ۱۴۰۱

ویارئال و سویا در چارچوب بازی های هفته ۳۵ فصل ۲۲-۲۰۲۱ لالیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت دو تیم به نتیجه تساوی ۱-۱ رضایت دادند. در این بازی که در ورزشگاه سرامیکا برگزار شد دو تیم در نیمه نخست به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در ۴۵ دقیقه دوم، ویارئال در دقیقه ۸۶ و به لطف گلزنی جیوانی لوسلسو یک بر صفر پیش افتاد تا هواداران این تیم در خانه جشن بگیرند اما جولز کوئند در واپسین ثانیه های بازی و در دقیقه ۶+۹۰ کار را به تساوی کشاند تا سه‌ویا این شکست را با حداقل امتیاز عوض کند.

در پایان پخش زنده فوتبال سویا ویارئال و با این نتیجه سه ویا با ۶۵ امتیاز در رده سوم جدول باقی ماند و ویارئال نیز با ۵۳ امتیاز هفته سی و پنجم لالیگا را به پایان برد.

پخش زنده بازی سویا ویارئال

 

ویارئال سویا 
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۶
۴۵۴تعداد پاس۳۸۹
۳۷۵پاس صحیح۲۹۶
۱۳سانتر۱۵
۴کرنر۲
۱۴خطا۱۵
۲آفساید۴
۳کارت زرد۰

پخش زنده بازی سویا ویارئال

 

پخش آنلاین بازی سویا ویارئال

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

هفته شانزدهم رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا با انجام یک دیدار دیگر پیگیری شد و تیم فوتبال سویا با هدایت خولین لوپتگی موفق شد در ورزشگاه خانگی خود رامون سانچز پیسخوان با نتیجه یک بر صفر بر ویارئال غلبه کند.

تنها گل این دیدار را لوکاس اوکامپوس در دقیقه ۱۶ روی پاس مارکوس آکونیا وارد دروازه زیردریایی زرد کرد.

در پایان پخش زنده بازی سویا ویارئال سویا ۳۱ امتیازی شد و موقتاً به رده دوم جدول رده‌بندی رقابت های این فصل لالیگای اسپانیا صعود کرد و ویارئال با ۱۶ امتیاز در رده پانزدهم باقی ماند.

 

پخش زنده بازی سویا ویارئال

 

سویا ویارئال 
۴۵%مالکیت۵۵%
۳شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۳۶۶تعداد پاس۴۴۴
۲۷۸پاس صحیح۳۵۱
۱۶سانتر۲۱
۵کرنر۸
۹خطا۱۰
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی سویا ویارئال

 

پخش آنلاین فوتبال سویا مقابل ویارئال

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و هفتم لالیگا ، تیم های ویارئال و سویا با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ویارئالی ها با ضربه ی باکا در دقیقه ی ۳۴ به برتری ۱-۰ رسیدند. در نیمه ی دوم آن ها ضمن افزایش سرعت بازی و تعداد حملات ، موفق شدند ۳ بار دیگر دروازه ی حریف را به لرزه در آوردند. باکا در دقیقه ی ۴۷ و ۷۹ و مورنو در دقیقه ی ۶۶ بازیکنانی بودند که در ۴۵ دقیقه ی دوم برای تیمشان گلزن کردند. 

عملکرد سویا در این دیدار بسیار دور از انتظار و ضعیف بود مخصوصا که آن ها در دقیقه ی ۵۲ کارلوس را با کارت زرد دوم از دست دادند و ۱۰ نفره شدند. آن ها با ضعف زیاد خود در خط حمله موفق به جبران هیچ یک از گل های خورده نشدند تا با پایان پخش زنده فوتبال سویا ویارئال بازی را با نتیجه ی ۴-۰ به ویارئال واگذار کنند.

 

پخش زنده بازی سویا ویارئال

 

ویارئال سویا 
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۱
۴۱۶تعداد پاس۵۶۳
۳۶۳پاس صحیح۵۱۱
۵سانتر۱۶
۳کرنر۶
۹خطا۷
۲آفساید۳
۰کارت زرد۳
۰کارت قسویاز۱

 

پخش زنده بازی سویا ویارئال

 

پخش بازی سویا مقابل ویارئال

در هفته ی سی و یکم لالیگای اسپانیا دو تیم ویارئال و سویا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت دو تیم به تساوی دو بر دو رضایت دادند . بازی در نیمه اول با برتری دو بر یک ویارئال به اتمام رسید . پاکو آلکاسر در دقیقه ۱۸ و پائو تورس در دقیقه ۴۵ گلهای ویارئال را به ثمر رساندند.

تک گل سویا را سرخیو اسکودرو در دقیقه ۳۹ وارد دروازه حریف کرد . مونیر الحدادی که در شروع نیمه دوم وارد میدان شد توانست در دقیقه ۶۳ پخش زنده فوتبال سویا ویارئال روی پاس خسوس ناواس گل تساوی و گل دوم سویا را به ثمر برساند . تا پایان بازی اتفاق خاصی رخ نداد و دو تیم به تقسیم امتیازات این بازی رضایت دادند .

پخش زنده فوتبال سویا ویارئال – تی وی تو

 

ویارئالسویا
۴۱مالکیت۵۹
۵شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۳
۴۰۲تعداد پاس۵۶۷
۳۱۹پاس صحیح۴۷۱
۱۱سانتر۲۶
۳کرنر۸
۱۶خطا۱۲
۲آفساید۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال سویا ویارئال – تی وی تو

مکان تماشای بازی سویا مقابل ویارئال

در هفته ی شانزدهم لالیگای اسپانیا تیم سویا توانست با دو گل حریف خود ویارئال را شکست دهد . این بازی در “رامون سانچز پیزخوان” ، ورزشگاه خانگی سویا برگزار شد . شاگردان لوپتگی در دقیقه ۸ بازی از روی نقطه ی پنالتی توسط اوکامپوس به گل اول خود دست یافتند. نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید و دو تیم به رختکن رفتند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال سویا ویارئال اینبار کامپوس در نقش سازنده ظاهر شد و پاس گل دوم را برای یوسف النصیری ساخته و پرداخته کرد و این مهاجم مراکشی توانست گل دوم سویا را به ثمر برساند . در نهایت این بازی با همین دو گل به نفع سویا به اتمام رسید و آنها توانستند با کسب این سه امتیاز همچنان جایگاه خود را در میان بالا نشینان حفظ کنند .

پخش زنده فوتبال سویا ویارئال – تی وی تو

 

سویاویارئال 
۴۳مالکیت۵۷
۳شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱
۴۰۳تعداد پاس۵۱۴
۳۳۰پاس صحیح۴۵۱
۱۴سانتر۲۷
۴کرنر۷
۱۳خطا۱۴
۰آفساید۰
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال سویا ویارئال – تی وی تو

برچسب‌ها: