تی وی تو
سویا
وولفسبورگ

سه‌شنبه ۲ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی سویا وولفسبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سویا وولفسبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا وولفسبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی سویا وولفسبورگ امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال سویا وولفسبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سویا وولفسبورگ را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی سویا وولفسبورگ را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی سویا وولفسبورگ، شما می توانید پخش آنلاین بازی سویا وولفسبورگ را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی سویا وولفسبورگ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سویا وولفسبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سویا وولفسبورگ – ۷ مهر ۱۴۰۰

در دومین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، وولفسبورگ میزبان سویا بود که در نهایت دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند و با دو امتیاز در رده دوم و سوم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را امتحان کنند سپس در نیمه ی دوم با افزایش سرعت بازی ، استفن در دقیقه ی  ۴۸ و راکیتیچ در دقیقه ی  ۸۷ هر کدام یک گل برای تیمشان به ثبت رساندند. گیلاووگی نیز در دقیقه ی ۸۵ با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.

در پایان گزارش زنده بازی سویا وولفسبورگ در این گروه سالزبورگ ۴ امتیازی و صدرنشین است و لیل با یک امتیاز قعرنشین ماند.

 

پخش زنده بازی سویا وولفسبورگ

 

وولفسبورگ سویا 
۳۱%مالکیت۶۹%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۲۶۵تعداد پاس۵۸۸
۱۸۱پاس صحیح۵۰۴
۳سانتر۳۴
۱کرنر۱۱
۱۵خطا۱۲
۱آفساید۱
۷کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی سویا وولفسبورگ