تی وی تو
سویا
مایورکا

چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده فوتبال سویا مایورکا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی سویا و مایورکا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا و مایورکا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال سویا و مایورکا

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال سویا و مایورکا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سویا مایورکا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی سویا مایورکا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال سویا مایورکا، شما می توانید بازی سویا و مایورکا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی سویا مایورکا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال سویا و مایورکا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سویا مایورکا

در هفته سی و ششم از سری رقابتهای لالیگا دو تیم سویا و مایورکا در ورزشگاه ” رامون سانچز پیسخوان ” به مصاف هم رفتند که با پیروزی دو بر صفر سویا همراه بود . شاگردان لوپتگی که در این دیدار از امتیاز میزبانی برخوردار بودند در دقایق ۴۱ توسط اوکامپوس از روی نقطه پنالتی و دقیقه ۸۴ توسط یوسف النصیری به گل دست یافتند و مایورکا را شکست دادند و با پایان گزارش زنده فوتبال سویا مایورکا به سه امتیاز بازی دست یافتند 

پخش زنده بازی سویا مایورکا

 

سویامایورکا
۶۳مالکیت۳۷
۵شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۳
۶۰۱تعداد پاس۳۳۸
۵۱۴پاس صحیح۲۶۲
۲۰سانتر۱۳
۶کرنر۵
۱۴خطا۷
۴آفساید۰
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی سویا مایورکا

پخش آنلاین بازی سویا مایورکا

دو تیم سویا و مایورکا از هفته هجدهم رقابتهای لالیگا به مصاف هم رفتند که این سویا بود که توانست با پیروزی در این مسابقه سه امتیاز بازی را کسب کند . دیگو کارلوس مدافع بیست و هشت ساله ی سویا رو پاس اور بانگا توانست در دقیقه ۲۰ گل اول تیمش را به ثمر برساند . در دقیقه ۶۳ بانگا اینبار در نقش گلزن ظاهر شد و توانست گل دوم سویا را وارد دروازه مایورکا کند . در نهایت سویا با نتیجه دو بر صفر میزبان خود  را شکست داد . 

پخش زنده بازی سویا مایورکا

 

مایورکاسویا
۳۹مالکیت۶۱
۱شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۱
۳۰۲تعداد پاس۴۸۴
۲۳۲پاس صحیح۳۹۴
۲۱سانتر۲۱
۳کرنر۶
۱۵خطا۱۲
۵آفساید۲
۵کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی سویا مایورکا