تی وی تو
سویا
لوانته

پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده سویا و لوانته امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سویا لوانته را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا لوانته امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال سویا و لوانته به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سویا لوانته را از تی وی تو دنبال کنید بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سویا لوانته را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سویا لوانته را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سویا لوانته

دیدارهای هفته دهم لالیگا با یک دیدار پیگیری شد که در آن تیم فوتبال سویا در ورزشگاه خانگی خود رامون سانچز پیسخوان با نتیجه ۵ بر ۳ مهمانش تیم لوانته را شکست داد.

اولیور تورس در دقیقه ۸، رافا میر در دقیقه ۲۴، دیه‌گو کارلوس در دقیقه ۳۸، منیر الحدادی در دقیقه ۵۰ و فرناندو رخس در دقیقه ۶۴ برای سویا گلزنی کردند و گل‌های سویا را هم خوسه مورالس دو بار در دقایق ۳۳ و ۵۵ و گونسالو ملرو در دقیقه ۶۲

پخش زنده بازی سویا لوانته  به ثمر رساندند.

نتیجه این بازی به معنا رقم خوردن ششمین پیروزی فصل سویا و صعود این تیم به صدر جدول با وجود انجام یک بازی کمتر بود. لوانته اما با ۵ امتیازی که از قبل داشت در رده نوزدهم جدول باقی ماند.

پخش زنده بازی سویا لوانته

 

سویا لوانته 
۶۱%مالکیت۳۹%
۱۱شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۶
۵۵۲تعداد پاس۳۵۱
۴۸۶پاس صحیح۲۹۷
۲۸سانتر۱۹
۱۰کرنر۳
۱۳خطا۶
۲آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی سویا لوانته

 

پخش زنده فوتبال سویا و لوانته

در ادامه ی  بازی های هفته ی سی و یکم لالیگا ، تیم های لوانته و سویا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. النصیری در دقیقه ی ۵۳ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند. در ادامه بازی در میانه ی میدان در جریان بود تا این که با پایان پخش زنده بازی سویا لوانته سویا به برتری ۱-۰ برسد.

پخش زنده بازی سویا لوانته

 

لوانته سویا 
۴۲%مالکیت۵۸%
۱شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۳۷۶تعداد پاس۵۱۶
۲۹۴پاس صحیح۴۴۰
۱۸سانتر۱۶
۲کرنر۳
۱۵خطا۱۳
۱آفساید۳
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی سویا لوانته

 

پخش زنده بازی سویا و لوانته

تیم های سویا و لوانته در ادامه ی بازی های هفته ی چهارم لالیگا اسپانیا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه ی دوم شاهد بازی هجومی تری در سویا بودیم. در نیمه ی دوم این دیدار نیز قفل دروازه ها بسته ماند تا دو تیم در دقایق اضافه ، رو به روی هم قرار بگیرند. سرانجام در دقیقه ی ۲ وقت اضافه بود که النصیری موفق شد با جایگیری دقیق ی خود ، ضربه ی ناواس را به تک گل سویا در این دیدار تبدیل کند.

 

پخش زنده فوتبال سویا لوانته – تی وی تو

 

سویا لوانته 
۶۵%مالکیت۳۵%
۲شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۱
۵۷۰تعداد پاس۳۰۸
۵۰۳پاس صحیح۲۳۳
۲۶سانتر۱۱
۲کرنر۴
۱۴خطا۱۷
۱آفساید۱
۶کارت زرد۲

 

 

پخش زنده فوتبال سویا لوانته – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی سویا و لوانته

سویا در یک بازی دوستانه در زمین خود میزبان لوانته بود. در نیمه ی نخست که کاملا با برتری حریف همراه بود ، لوانته ای ها با ضربه ی پوستیگا در دقیقه ی ۱۴ و گومز در دقیقه ی ۲۲ به برتری ۲-۰ رسیدند . در ۴۵ دقیقه ی  دوم اما ، بازی کاملا برگشت. بازیکنان سویا در یک کامبک عالی نه تنها موفق به جبران گل های خورده شدند بلکه دروازه ی لوانه را برای گل برتری گشودند. اوکامپوس در دقیقه ی ۵۹ ، النصیری در دقیقه ی ۷۲ و راکیتیچ در دقایق اضافه سه بازیکنی بودند که برتری ۲-۳ سویا در این دیدار رقم زدند.

 

پخش زنده فوتبال سویا لوانته – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال سویا لوانته – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی سویا و لوانته از اینترنت

در چارچوب دیدار های هفته ی بیست و نهم لالیگا اسپانیا ، تیم های لوانته و سویا به دیدار هم رفتند. نیمه ی نخست این دیار که بسیار آرام سپری شد ، با تساوی ۰-۰ به پایان رسید اما دی یونگ در دقیقه ی ۴۶ نیمه ی دوم ، برای سویا گلزنی کرد. لوانته که قصد کوتاه آمدن نداشت ، پس از این گل بر شدت حملات خود افزود و در دقیقه ی ۸۷ موفق شد با ضربه ی میرامان ، کار را به تساوی ۱-۱ برساند.

 

پخش زنده فوتبال سویا لوانته – تی وی تو

 

لوانته سویا 
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۳۹۴تعداد پاس۵۴۵
۳۲۱پاس صحیح۴۸۲
۲۰سانتر۲۰
۵کرنر۶
۱۲خطا۱۰
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال سویا لوانته – تی وی تو