تی وی تو
بازی زنده  سویا لانس

بازی زنده سویا لانس

پخش زنده بازی سویا لانس امروز سه شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های سویا و لانس بازی خواهند داشت. سویا مقابل لانس را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده سویا و لانس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی
سویا
لانس

سه‌شنبه ۲۱ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی سویا لانس امروز سه شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های سویا و لانس بازی خواهند داشت. سویا مقابل لانس را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده سویا و لانس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سویا لانس را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و بازی زنده تیم های سویا و لانس را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی سویا مقابل لانس را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی سویا لانس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده سویا و لانس را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال سویا لانس، شما می توانید بازی سویا و لانس زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال سویا لانس

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته نخست بازی های لیگ قهرمانان اروپا، تیم های سویا و لنس با هم دیدار کردند. در همان ۹ دقیقه ابتدایی بازی، سویا با ضربه ای از لوکاس اوکامپوس به برتری ۱-۰ رسید اما لنس موفق شد خیلی زود این گل را با ضربه دیدنی فولگینی جبران کند تا نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم از شدت حملات کاسته شد و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال سویا لانس با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال سویا لانس

سویا لنس 
۵۶%مالکیت۴۴%
۵شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۴۴۹تعداد پاس۳۴۷
۳۵۹پاس صحیح۲۶۴
۳۳سانتر۲۰
۹کرنر۶
۱۸خطا۱۶
۲آفساید۲
۳کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال سویا لانس