تی وی تو
سویا
سالزبورگ

چهارشنبه ۱۷ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی سویا سالزبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سویا سالزبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا سالزبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی سویا سالزبورگ امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال سویا سالزبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سویا سالزبورگ را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی سویا سالزبورگ را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی سویا سالزبورگ، شما می توانید پخش آنلاین بازی سویا سالزبورگ را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی سویا سالزبورگ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سویا سالزبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سویا سالزبورگ – ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

در هفته نخست از دور گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در گروه G تیم سویا در ورزشگاه خانگی خود در برابر تیم سالزبورگ با تساوی یک بر یک متوقف شد . در دقیقه سیزدهم این دیدار یک ضربه پنالتی برای تیم سالزبورگ اعلام شد که کریم ادیمی مهاجم جوان این تیم این پنالتی را از دست داد . هشت دقیقه بعد و در دقیقه ۲۱ بار دیگر برای سالزبورگ پنالتی اعلام شد که این بار لوکا سوکیچ پشت توپ ایستاد و توانست آن را وارد دروازه کند و گل اول تیمش را به ثمر برساند .

در ادامه نیمه اول باز هم و این بار برای بار سوم پنالتی دیگری برای این تیم آلمانی اعلام شد اما سوکیچ که زننده پنالتی قبل بود این توپ را از دست داد و حساب کار کماکان با همان یک گل به سود سالزبورگ در حال پیگیری بود . چهار دقیقه بعد بار دیگر پنالتی ولی ایتبار به سود سویا اعلام شد و ایوان راکیتیچ توانست گل تساوی را دوازه میزبان کند . نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید .

اتفاق مهمی که در نیمه دوم به وقوع پیوست اخراج یوسف النصیری مهاجم مراکشی سویا بود که با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد . در ادامه گزارش زنده بازی سویا سالزبورگ نیز سالزبورگ نتوانست از این فرصت به دست آمده استفاده کند و به گل برسد . در پایان دو تیم با تساوی یک بر یک این مسابقه را به اتمام رساندند .

 

پخش زنده بازی سویا سالزبورگ

 

سویاسالزبورگ
۴۸مالکیت۵۲
۲شوت در چارچوب ۸
۶شوت خارج از چارچوب۴
۷مهار دروازه بان۱
۳۹۲تعداد پاس۴۳۵
۳۰۲پاس صحیح۳۵۲
۱۸سانتر۱۷
۴کرنر۶
۱۸خطا۱۶
۰آفساید۱
۶کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی سویا سالزبورگ