تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

سویا
خیرونا

شنبه ۴ شهریور ۲۳:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال سویا خیرونا . امروز شنبه ۴ شهریور و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم های سویا و خیرونا بازی خواهند داشت. سویا مقابل خیرونا را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال سویا خیرونا

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته سی و دوم لالیگا، تیم های سویا و خیرونا با هم دیدار کردند. خیرونا به لطف ضربه زیبا خوانپه در دقیقه ۲۳ به برتری ۱-۰ رسید، گلی که بازیکنان سویا در نیمه نخست موفق به جبران آن نشدند.

در ۴۵ دقیقه دوم این دیدار جذاب، کاستیانوس بار دیگر دروازه سویا را باز کرد تا این تیم در ادامه به دفاع مشغول شود. در نهایت با اتمام زمان پخش زنده فوتبال سویا خیرونا ، خیرونا با نتیجه ۲-۰ به پیروزی رسید.

پخش زنده بازی سویا خیرونا

سویا خیرونا 
۶۴%مالکیت۳۶%
۵شوت در چارچوب ۳
۱۵شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۶
۵۲۵تعداد پاس۳۱۸
۴۸۳پاس صحیح۲۲۲
۴۲سانتر۷
۶کرنر۱
۱۴خطا۱۱
۴آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی سویا خیرونا

پخش زنده بازی سویا خیرونا

۲۴ دی ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی هفدهم لالیگا ، تیم های سویا و خیرونا با هم دیدار کردند. تانگوی نیانزو در دقیقه ی ۱۳ با تک گل خود سویا را به برتری ۱-۰ رساند. در نیمه ی دوم اما خیرونا کامبک خوبی زد.

این تیم در دقیقه ی ۴۶ با ضربه ی زیبای کریستین استوانی کار را به تساوی کشاند و سپس در دقیقه ی ۸۸ با ضربه ی دیگری از یانجل هررا در پخش زنده بازی سویا خیرونا به برتری ۲-۱ رسید و سویا را شکست داد.پخش زنده بازی سویا خیرونا

خیرونا سویا 
۴۶%مالکیت۵۴%
۷شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۵
۴۵۱تعداد پاس۵۳۸
۳۹۶پاس صحیح۴۷۹
۲۵سانتر۲۲
۵کرنر۱
۱۱خطا۷
۱آفساید۱
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی سویا خیرونا

 

پخش آنلاین بازی سویا خیرونا

۲۴ دی ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی سی و پنجم لالیگا ، تیم های خیرونا و سویا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. اما خیرونا به لطف تک گل پورتو در دقیقه ی ۶۲ به برتری ۱-۰ رسید.

بازیکنان شوک شدهی  سویا در ادامه ی پخش زنده بازی سویا خیرونا تمام تلاششان را برای جبران این اختلاف امتیاز به کار برد اما گذشتن از دفاع خیرونا ممکن نبود . به این ترتیب سویا مجبور شد بازی را به حریف واگذار کند.

پخش زنده بازی سویا خیرونا

خیرونا سویا 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۳۷۲تعداد پاس۵۰۲
۲۸۱پاس صحیح۴۰۸
۷سانتر۲
۳کرنر۶
۱۲خطا۱۸
۵آفساید۰
۱کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی سویا خیرونا