تی وی تو
فوتبال  سویا آلمریا زنده

فوتبال سویا آلمریا زنده

پخش زنده فوتبال سویا و آلمریا امروز دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ در رقابت‌های لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های سویا و آلمریا بازی خواهند داشت. سویا مقابل آلمریا را آنلاین تماشا کنید. در پایان زنده بازی سویا آلمریا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند
سویا
آلمریا

دوشنبه ۲۱ اسفند ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال سویا و آلمریا امروز دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ در رقابت‌های لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های سویا و آلمریا بازی خواهند داشت. سویا مقابل آلمریا را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی سویا آلمریا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده سویا و آلمریا را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال سویا آلمریا، شما می توانید بازی سویا و آلمریا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال سویا آلمریا

۶ شهریور ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی سوم لالیگا ، تیم های آلمریا و سویا با هم دیدار کردند. تورس در دقیقه ی ۳۰ و رمضانی در دقیقه ی ۴۳ برای تیم هایشان گلزنی کردند تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسد. در همان دقایق ابتدایی نیمه ی دوم ، صدیق نیز موفق شد با استفاده از یک موقعیت عالی دروازه ی سویا را برای بار دوم در هم بکوبد تا پخش زنده بازی سویا آلمریا با برتری ۲-۱ آلمریا به پایان برسد.

پخش زنده بازی سویا آلمریا

آلمریا سویا 
۳۲%مالکیت۶۸%
۵شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۳
۲۴۵تعداد پاس۵۴۷
۱۷۲پاس صحیح۴۸۲
۱۴سانتر۲۲
۵کرنر۲
۱۸خطا۱۱
۴آفساید۵
۵کارت زرد۸

پخش زنده بازی سویا آلمریا

 

پخش زنده بازی سویا آلمریا

۱۴ بهمن ۱۳۹۹

در جریان بازی های مرحله ی یک چهارم نهایی کوپا دل ری ، تیم های سویا و آلمریا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در دقیقه ی ۶۷ نیمه ی دوم اما اوکامپوس موفق شد دروازه ی آلمریا را از هم باز کند تا پخش زنده بازی سویا آلمریا با برتری ۱-۰ سویا به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی سویا آلمریا

 

آلمریا سویا 
۳۹%مالکیت۶۱%
۱شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۱۰
۶مهار دروازه بان۱
۳۷۳تعداد پاس۵۷۰
۲۹۶پاس صحیح۴۹۵
۱۰سانتر۲۸
۴کرنر۸
۱۴خطا۱۰
۱آفساید۱
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی سویا آلمریا